Подумывающая• 10 января 2017
Мокрий кашель у дітей.
Дівчатка зі святами вас. Малі кашляли чуть, можливо щалишкове, але я спіймала вірус бо суботу неділю провалилась з температурою, зараз вже все ок. І вчора звечора малі почали кашляти сильніше, кашель мокрий, відкашлюється, і ще додалась температура вночі, зараз немає, 37,1 тримається. Щойно здали аналізи, обідом будуть результати. Педіатр також послухала каже чисто, але повиписувала вік кашлю і лазолваном в небулайзер, і сироп геделікс. Ми до того дихали в небулайзер і сода буфер і норм все відкашлювати. Боюсь щоб ті відкашлюючі сиропи не нагнали ще більше мокроти і кашель не став ще інтенсивніше м. Може можна щось з народного подавати? Пбть багато, провітрюємо, що від кашлю дати?
Кусочек Сыра• 10 января 2017
Дренажный массаж, заставлять глубоко дышать как при беге. Уберите сиропы, если кашель продуктивный
Подумывающая
• 10 января 2017
Ответ дляКусочек Сыра
Сиропів зараз не даю, і поки дихаємо сода буфер, п´ємо поляну. Дренажний масаж думаю відпадає, бо бачу температура знову росте, а масажиста казала що з температурою не можна, казала перечекати поки температура впаде остаточно, тоді вже скасувати прийде