Нашли в капусте• 16 января 2017
Возле ночного клуба забили до смерти парня. Подсудимого отпустили
Біля нічного клубу «Reflection» у Черкасах з 14 на 15 жовтня був жорстоко побитий 29-річний Сергій Бондаренко, який згодом помер у лікарні.
Судова-медична експертиза показала: забій головного мозку,крововилив під оболонки головного мозку,перелом кісток склепіння та основи черепа,використання тупого предмета з метою вбивства чи нанесення ушкоджень.
Обвинувачений у злочині — Ілля Новіков, 1994 р.н. Місцевий приватний підприємець. Раніше не судимий.
Бондаренко Тетяна Володимирівна, мати загиблого Сергія:
"Слова підозрюваного не співпадають із відео із камер спостережень клубу «Reflection». Проте суддя чомусь вірить обвинуваченому про те що він начебто оборонявся, а на відео все навпаки."
Вирок суду стосовно зміни запобіжного заходу для підозрюваного переносять вже з регулярною послідовністю.
Нашли в капусте
• 16 января 2017
Обвинуваченому у вбивстві біля клубу не видали електронний браслет 16.01.2017, 11:54 Про це сьогодні в залі суду заявив сам обвинувачений під час засідання. Правоохоронці у свою чергу заявили, що це є грубим порушення постанови суду, і питання переадрусували до слідчого. Зараз батьки загиблого Сергія Бондаренка пишуть заяву на ім’я начальника слідства про порушення вимог суду. У свою чергу адвокат підозрюваного звинувачує присутніх у примусовому утриманні його та клієнта у залі суду. Як писав “Інфоміст” раніше, обвинуваченому у вбивстві Іллі Новікову сьогодні продовжили міру запобіжного заходу у вигляді перебування під цілодобовим домашнім арештом до 17 березня 2017 року. Після цього присутні в залі суду почали вимагати продемонтструвати їм електронний браслет, який згідно з постановою суду, має носити підозрюваний. Також присутні стверджують, що нібито бачили підозрюваного у нічному клубі в той час, коли той мав би перебувати під домашнім арештом. Мати загиблого заявляє про наругу над її сином в той час, коли він перебував у комі.
Джерело: infomist.ck.ua
Самая СоветЧиваЯ• 16 января 2017
Автор, если вы не задаёте вопрос , задам я. Мы все будем сюда новости копипастить?
Нашли в капусте
• 16 января 2017
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Если Вам это не интересно, проходите мимо! Вы вообще читали и смотрели то что я выложила? Закон не для всех
Самая СоветЧиваЯ• 16 января 2017
Ответ дляНашли в капусте
То есть на суд советчицам отдаёте? Что толку, не пойму. Объясните пожалуйста
лучевая терапия• 16 января 2017
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Это называется общественная огласка, и все же влияние она имеет в виде общественного давления, не зря же телеканалы освещают резонансные события
Нашли в капусте
• 16 января 2017
Ответ длялучевая терапия
Самая СоветЧиваЯ• 16 января 2017
Ответ длялучевая терапия
То есть данный ресурс информационный как телеканал?
Пищалка• 16 января 2017
Ответ дляНашли в капусте
Видео
Опоздали вы, автор. Уже была такая тема и все обсудили мы на ней