ПлюшкамиБалуюсь• 06 февраля 2017
Після огляди дитини у гінеколога, КРОВ на трусикаХ!!!Допоможіть!
Щойно повернулися з поліклініки,були на огляді у дитячого лікаря -гінеколога.У Дівчинки 6 років збільшились виділення і я відповідно звернулась до лікаря.На прийомі лікар взяла мазок спеціальний шпателем(тоненькою палочкою),але при огляді дитині стало боляче, навіть дитина запрлакала і дьогнулась на кріслі.На що лікар сказала, що у неї чутлива плівра.Я трішки шокована була.Але потім лікар, ще мило поспілкувалсь і завтра сказала прийти за результатом мазка.Візуально сказала, що все нормально!Прийшовши додому дитина пішла в туалет, і покликала мене.Там я побачила краплю крові, розмір 10копійок.Негайно перезвонила в поліклініку ,мені дали мобільний лікаря!Лікар сказала,що вона нічого пошкодити не могла, наблюдайте!У мене шок, що робити?Я реально н е знаю, куди взертатись і чого чекати???Гінекологи, юристи,допоможіть!
Трактор Вика• 06 февраля 2017
Автор, я даже не знаю чтобы сделала на вашем месте......но мне кажется, что врач не могла достать до плевы.
Иванка Бур• 06 февраля 2017
Ну може оцарапала шпателем немного. Вы как себе девственную плеву представляете? Погуглите, узнаете много нового.
ПлюшкамиБалуюсь
• 06 февраля 2017
Ответ дляТрактор Вика
у реально руки трясуться.Куди мені бігти, що робити????
ПлюшкамиБалуюсь
• 06 февраля 2017
Ответ дляИванка Бур
у мене відчуття, що лікар надто далеко засунула той шпатель(
Трактор Вика• 06 февраля 2017
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Успокойтесь, и дочке свои нервы не показывайте, потому что для спокойствия наверное придётся всё-таки сходить к другому врачу, но позже.
Гравицапа• 06 февраля 2017
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
зачем куда то бежать?
Солнечный зайчик• 06 февраля 2017
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
а кровь была 1 раз ?
ТрубоДурочка• 06 февраля 2017
Ничего не делать. Крови же больше нет. Только поцарапать могла. Мазки глубоко не берут. Не переживайте.
ПлюшкамиБалуюсь
• 06 февраля 2017
Ответ дляСолнечный зайчик
а кровь была 1 раз ?
зараз як сукровиця на плавочках
ПлюшкамиБалуюсь
• 06 февраля 2017
Ответ дляСолнечный зайчик
а кровь была 1 раз ?
так, 1 раз
Надувная пыль• 06 февраля 2017
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Вы у гинеколога были? У Вас после мамка никогда не было кровянистых выделений? Понаблюдайте сутки, потом бейте панику.
ПлюшкамиБалуюсь
• 06 февраля 2017
Ответ дляТрубоДурочка
у мене вперше таке!Я сама коли ходжу до гінекологів, ніякої крові ніколи не було.Це як так можна було дивитись дитину, щоб зараз я таке переживала????Вот реально мною керують емоції, я б зараз вже до головного лікаря підійшла, нехай мені пояснять, чи це є норма????
ПлюшкамиБалуюсь
• 06 февраля 2017
Ответ дляЧу Ча
у вас после гинеколога никогда крови не было?
ні, не було!
Каменная Фрося• 06 февраля 2017
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
никуда, успокоиться, просто трешинка, уверена, что сполоснетесь и все ок, не зарстпяйте внимания.
ЯсноВидящая• 06 февраля 2017
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Успокоиться
И все!!
Вы хоть немного в анатомии женщин/девочек разбираетесь?
Скорее всего ребёнок дернулся и немного повредили слизистую
И все!!
Солнечный зайчик• 06 февраля 2017
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
так, 1 раз
думаю, что немного была поцарапана слизистая, но это не страшно.
Резвая лошадка• 06 февраля 2017
Да ну, перестаньте паниковать. Мазок глубоко не берут, а плева она не такая уж тонкая... если вы об этом.
ПлюшкамиБалуюсь
• 06 февраля 2017
Ответ дляТрубоДурочка
коли дитина дьоргнулась від болі, вона могла дальше засунути ніж потрібно.Невже ближче не можна було взяти той мазок, треба було так далеко лізти(((
ПлюшкамиБалуюсь
• 06 февраля 2017
Ответ дляРезвая лошадка
та я вже не знаю чи то в пліврі діло чи в інших органах(
Каменная Фрося• 06 февраля 2017
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
У Вас слишком много свободного времени, лучше сходите с дочкой в кафе. Ничего страшного.
ЯсноВидящая• 06 февраля 2017
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Не накручивайте себя и ребёнка!
Тётя Хрюша• 06 февраля 2017
Ну Ви ж самі пишете,що дитина дьорнулась....Мазок береться такою паличкою,як для вух,тільки довша.Як ватною паличкою можна пошкодити?Не накручуйте себе,не панікуйте.А Ви з Тернополя?
Интимная• 06 февраля 2017
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
успокойтесь, скорее всего царапнула слизистую. Можно конечно к другому врачу завтра сводить ребенка, но думаю это будет для нее стресс.
Тюрюнь_Тюнь• 06 февраля 2017
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
что страшного произошло???? Просто поцарапали ребенка!
У малого после стоматолога была кровь,так что теперь к юристу бежать????
Выпейти таблетки успокоительные,все ок
ПлюшкамиБалуюсь
• 06 февраля 2017
Ответ дляИнтимная
дитина каже, що відчуття, наче її вкололи всередині(