Посудомойка• 11 февраля 2017

Вопрос к тем, кто продает на Etsy

Девочки, висит оплата на сейлере, посылка уехала 16 января, по Америке пишет, что 25-го поступила на почту и была попытка вручить, оставлено уведомление. Уже 11 февраля, пишу в личку, не отвечает. Как быть дальше?
Братья Капли• 11 февраля 2017
послушаю, мне тоже актуально(
StarWatchCat• 11 февраля 2017
Доброго ранку.
Тут маса варіантів, з неприємних тільки якщо Ви бачите по треку, що назад до Вас пішло :( У них термін 14 робочих днів і повертають відправнику.
Але скоріше за все посилка доставлена давно, листоноша не почесався відмітити вручення (че частенько буває там, звикайте), і так воно й висітиме ’недонесене’, а замовник може на Етсі й через місяць зайти, коли щось наступне надумає купувати.
Головне, Ви на майбутнє як бачите першу невдалу спробу вручення одразу пишіть мовляв: ’Dear customer, please contact Your post office to receive the parcel, because in 14 days it will be sent back’, або щось подібне. Термін такий тільки для США, бо в усіх країнах він різний, є ті де 5 днів всього.
автор Посудомойка • 11 февраля 2017
Ответ дляStarWatchCat
Доброго ранку.
если нет статуса повернено, деньги поступят? когда, если поступят...
StarWatchCat• 11 февраля 2017
Ответ дляПосудомойка
Селлер чи Вестербід?
По Селлеру, то коли пройде 45 днів з моменту покупки (наче такий термін, не пам’ятаю точно) без притензій від покупця товар вони вважають автоматично доїхавшим і сума розблоковується.
Коли Ви вже ’довіреним’ продавцем (після 30 продажу наче), то тоді суми будуть доступні одразу.
Да, я блондинка!• 12 февраля 2017
Напишите ещё раз покупателю, что посылка в Ее отделении, если не трудно пусть позвонит или заклянёт туда.
Пробейте трек ещё по трекит онлайн.
В любом случае деньги доступны через 45 дней с момента отправки