КучМала• 12 февраля 2017
Як продати дитячий електромобіль?
Купляли електромобіль новий,в користуванні 1 місяць був,постирались трохи колеса ,а на зиму поставили його в гараж і акумулятори вийшли з ладу.От тепер думаю як краще його продати ,такий як є,чи купити нові колеса і акамулятори!Ціна такого електромобіля на даний час 3900-4800
Результат:
вже голосів:
12 (52.17%)
Продати таким як є
11 (47.83%)
Замінити несправності
Бутылка с банками• 12 февраля 2017
и продавайте через ОЛХ, тут такое плохо идет.
Я сколько раз габарит выставляла (автокресло, мебель, беговая дорожка, роутер, ноутбук)- результат на кидстаффе ноль. На ОЛХ месяц-два и ушло.
Бутылка с банками• 12 февраля 2017
и будь-те готовы что на ОЛХ любят круто скинуть цену))) начинают с половины указаной цены торг))) автокресло бу за 1500, хотели купить за 1000, но я продала за 1400.
КучМала
• 12 февраля 2017
дякую за поради,а то що на олх так ціну рубають то я знаю,але тут теж таких нахалів хватає
Своего не предлагать• 12 февраля 2017
Автор, добрый день! У меня тоже электромобиль в продаже уже около 4-х лет на данном сайте, мы на нем не ездили, несколько раз по квартире проехались. продаю за 800 грн. но увы... Удачной Вам продажи! Вот такой у нас электромобиль в продаже.
Грушки-яблочки• 12 февраля 2017
Колеса немає змісту.
На акумулятор узнати ціну і де можна купити і пронувати два види продажі: як є, і з новим (чек, гарантія) акумулятором (брати за нього оплату наперед). Сама по собі заміна дуже проста.
Головная• 12 февраля 2017
Ответ дляСвоего не предлагать
За 500 грн заберу