Лунтик-паунтик• 13 марта 2017

укрпошта!який документ з собою потрібно мати щоб отримати посилку

Сестра 15років замовила собі ,деякі речі через ін-т ,на своє ім"я,прийшла їй смс що прийшла посилка ,свідоцтво про народження не могла знайти ,взяла з собою посвічення багатодітної сім"ї (там є фото і піп) і взяла учнівський з собою ,на неї викричалась начальниця відділення і посилку не віддала сказала ми що школа щоб по учнівському видавати посилки приходи з свідоцтвом про народження і з мамою інакше посилку не получиш(завтра мама звісно піде туди) Але ж цікаво стало невже тільки з паспортом можна забрати?мені здавалось головне мати документ який засвічує особу
можливо я не права?
автор Лунтик-паунтик • 13 марта 2017
вперше така ситуація на цьому відділенні ,взагалі там дуже приємні жінки працюють ,лиш одна Мигера їхня начальниця

Пушап Ми• 13 марта 2017
Вона ж неповнолітня замовила б на ім´я ваше чи мами
Запароленое одеяло• 13 марта 2017
Я уже давно не школьница, но никакой другой документ, кроме паспорта, у них не канает.
Как детям получать - тайна, покрытая мраком.
автор Лунтик-паунтик • 13 марта 2017
Ответ дляПушап Ми
вона вперше замовляла ,і не доперла що потрібно на маму писати(((
а головне доперла що з маминої карти оплатити
Язвочка• 13 марта 2017
да , паспорт , или с родителями . у меня отделение на краю города - все друг друга знают- отдают без доков посылки . заказываю много с алиэкспресса - все посылки на мужа - получаю или я или дети , когда муж пришёл за посылкой сам- сказал как обычно -- адрес и что из китая посыль , его спросили а вы кто ?)))))
Апочемучка• 13 марта 2017
только паспорт,так было всегда....но я уже год туда хожу а посылками без паспорта)))
Ласунка• 13 марта 2017
Ну так документ, который удостоверяет личность - это и есть паспорт, либо загранпаспорт, либо удостгверение моряка...
Свидетельство многодетной семьи, студенческий, пропуск на работу, медкнижка и т.п. к этому не относится.
Пушап Ми• 13 марта 2017
Ответ дляЗапароленое одеяло
У меня ещё водительские права канают)))))
Пушап Ми• 13 марта 2017
Ответ дляЛунтик-паунтик
Ну тепер будите знати

автор Лунтик-паунтик • 13 марта 2017
Ответ дляПушап Ми
ну ось)а чим їм не вгодило учнівське чи посвічення?((
Мона Лиза• 13 марта 2017
В 10-12 лет заказывала семена цветов наложкой на свое имя . Мне посылки отдавали по свидетельству . Ходила сама без мамы .
Ро30BbIu_CJIoHuK• 13 марта 2017
Нужны вы мама и ваш паспорт и свидетельство ребенка.