Утка_в_тапках• 22 марта 2017
Їсти, чи не їсти...
З добрим ранком.
Чоловік набрав вагу 85 кг. Наче порції однакові - я тримаю, він набирає. Вирішили не їсти хліб. Ну і випічку взагалі. За тиждень у мене -600г, у нього -3 кг. Але сьогодні стала на ваги - я набрала 1 кг!
Я просто сама не можу розібратися і прошу у вас поради. Можливо я в загальному більше споживаю їжі, не помічаю, набираю вагу? Можливо все ж варто їсти хліб?
Пупс• 22 марта 2017
Ответ дляУтка_в_тапках
вони на смак не папір? Колись рисові купила....
купите лучше хлеб д. диабетиков ,он без сахара и дрожжей
Утка_в_тапках
• 22 марта 2017
Ответ дляПервоклашка Я
капец,какие проблемы у людей.Интересно -это от безделья или как?
.
Якщо Вас цікавлять лише глобільні проблеми, я не тримаю
Утка_в_тапках
• 22 марта 2017
Ответ дляПупс
а вариант пмс или задержка воды не рассматривается???
а як визначити?
Пупс• 22 марта 2017
Ответ дляУтка_в_тапках
а як визначити?
ну у меня например ,кольца на пальцах перестают болтаться!да и перед мес всегда + 1 кг
Утка_в_тапках
• 22 марта 2017
Ответ дляПупс
хм... не бовтається і у мене, треба ще у чоловіка перевірити, може дійсно в цьому проблема. А солоненьке ми любимо...
Бутербродница• 22 марта 2017
Ответ дляУтка_в_тапках
Вам вже двічі написали за місячний цикл, до чого тут чоловікові пальці? Не на них зверніть увагу, а на свій цикл. Я теж, як тут писали раніше, перед місячними стабільно маю зайвий кілограм.
ПП. ЗОЖ. Фитнес• 22 марта 2017
Набираете потому что есть профицит калорий. Потребляете больше чем тратите значить. Хлеб убирайте, кушайте каши, мясо, рыбу, овощи, молочку, фрукты.