Пушистый Пельмень• 29 марта 2017

Реабілітація після видалення варикозу

10.03 зробила операцію хірургічним методом на одну ногу. Зараз ношу компресійні панчохи. Питання - на ляшці з внутрішньої сторони є ущільнення після операції, мажу індовазином, протягом якого часу вони проходять? І на литці є синяки, малесенькі рисочки від розрізів, коли це сходить?
Луковая• 29 марта 2017
Делала в феврале, синяки прошли через месяц, следы от проколов не видны были через месяца 2, к лету была чистая нога.

Деловитая• 12 июня 2017
делала в ноябре, до сих пр синяки и рубцы, и состояние ноги только ухудшилось в разы