Ноги от ушей• 30 марта 2017
Я паршивка?Чи себе накручую?Допоможіть розібратися(
Коротко.Познайомились на СЗ,сподобались один одному ,повидаляли анкети,прозустрічались місяць,все було серйозно і як має бути.Посварились із-за дрібниці,він почав на мене кричати,я не витримала цього і сказала-Ти що дебіл?,він відповів-Та пішла ти,і все крапка.Після цього я до нього дзвонила,писала,він не брав трубки,а потім вимкнув телефон.Ну,я зрозуміла,що це вже крапка,так як він сказав.На другий день відновила свою анкету на СЗ.Але ні з ким не переписувалась.Він щось мені писав в той день..,можливо хотфв ще щось вияснити.Потім ввечері,мені приходить на пошту лист,що він мені на цьому СЗ написав повідомлення.Я туди не заходячи,написала смс-Що ти знову тусуєшся на СЗ?)Бажаю зустріти свою половинку.Він передзвонив-почав звинувачувати мене,що я там,що він мене там шукав,і був впевнений,що я там,хоча поводів не давала для цього.Що в нього,це прирівнюється до зради.Посварились.Я говорю йому,що ж ти також там відновився,а він мені все,що я тебе там шукав і не скривався,а написав тобі.На даний момент ми помирились,заходжу туди,щоб видалити анкету і бачу,що він сьогодні був там(Пишу,що ти там робив.Відповів,що також хотів видалитись,але написало,що може тільки ввечері.І я себе постійно тепер жую,що він нп буде мені тепер довіряти і постійно підозрювати мене в чомусь,хоча це все було пфсля того,як він сказав,що крапка.А потім виправдовується,що це була крапка розмови(Вибачте,що багато тексту,просто наболіло.Що ви думаєте на рахунок цього?Буде недовіряти?Я справді така паршивка?
Медсестричка• 30 марта 2017
Так,буде постійно підозрювати,що ви дивитесь ’не в ту степь’.
Він чекав якоїсь вірності,а ви швиденько знову за старе.
ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ• 30 марта 2017
вы имеете право делать то, что хотите, как в прочем и он, по поводу ваших высоких отношений -- это детский сад
Ноги от ушей
• 30 марта 2017
Ответ дляЖующаЯКонфету
Ви хоч школу закінчили?
Вже як 10р. назад
Ноги от ушей
• 30 марта 2017
Ответ дляМедсестричка
Цікаво,як би поступили би Ви,як би Вас послали і сказали-Крапка?
Печенюшка• 30 марта 2017
Ответ дляНоги от ушей
ну и помашите ему
Рассказница• 30 марта 2017
Ответ дляНоги от ушей
прямо Рос і Рейчел)
Поумничка• 30 марта 2017
Ответ дляНоги от ушей
Что вы ждете от дальнейших ваших отношений , если уже сейчас вы посылаете друг дуга ? А дальше что, будете писать на Советчице : помогите , бросил муж без копейки денег ?
Такие у вас высокие отношения , что плакать хочется или смеяться )
Black Umbrella• 30 марта 2017
Ответ дляНоги от ушей
Так вы ж его тоже не солнышком назвали. )
Медсестричка• 30 марта 2017
Ответ дляНоги от ушей
Слюні з ним не жувала би.
Або-або.
А ви хочете і хлопця мати ,і по сторонам зиркаєте,часу не гаючи
Або-або.
ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ• 30 марта 2017
Ответ дляНоги от ушей
могу посоветовать, вам решать как поступать. бросайте вы этого парня, забудьте и не сожалейте, не выясняйте с ним отношения. если будете сомневаться в себе и оправдываться, то останетесь виноватой в 100% случаев, если будете уверенна в своей правоте, будет он за вами бегать и умолять вернуться, но для уверенных в себе девушек такой тип мужчин не подходит.
Солнечный день• 30 марта 2017
Автор Ви самі розумієте що написали? Тоді він заходив щоб вас найти, зараз щоб анкету видалити ))))) Подумайте самі, він крутить вами як хоче, а ви собі нерви гризете . Як давно була сварка, після сварки як він себе поводить з вами у колі друзів, помітили якісь зміни? Вам 26 а йому скільки? Можливо він дитя капризне? Та я чомусь впевнена що вас просто використовують, а ви не паршивка - а просто сліпо закохана дівчина , яка не охоче відкривати очі на реальну ситуацію, а бачить лише те що хоче бачити.
Ноги от ушей
• 30 марта 2017
Ответ дляСолнечный день
Йому 39.Після того поводив себе краще ніж до того,ще поки не згадував той випадок.
Ноги от ушей
• 30 марта 2017
Ответ дляЯ только за!
Забудьте его, дальше будет только хуже.
Буде згадувати і не довіряти?
Ноги от ушей
• 30 марта 2017
Ответ дляСолнечный день
Після того ще знайомився з моіми батьками
Солнечный день• 30 марта 2017
Ответ дляНоги от ушей
Він був у вас вгостях? А вколі друзів як себе поводить, в компанії де є інші МЧ? Судячи з усього він хоче серйозних стосунків, хоча недовіряти напевно буде. Як ви довго зустрічаєтесь, він щось серйозне планував?