Аноним ФЕЯ• 06 апреля 2017

А ви вважаєте себе патріотом України...

...розмовляючи при цьому російською мовою?
Чи ви вважаєте, що патріотизм і мовне вподобання у нас не взаємозвязані?
Ті, хто розмовляють російською, і вважають себе патріотами, чому не розмовляєте українською?
Результат:
вже голосів: 222
93 (41.89%) розмовляю по ситуації, обома мовами, не бачу взаємозв´язку між мовою і патріотизмом
78 (35.14%) разговариваю на русском языке, не считаю себя патриотом, задолбала Украина
25 (11.26%) да, считаю (для російськомовних патріотів)
14 (6.31%) розмовляю виключно українською мовою, вважаю себе патріотом
12 (5.41%) розмовляю виключно українською мовою, НЕ вважаю себе патріотом
мадамГрицацуева• 06 апреля 2017
Двомовна з дитинства. Українською розмовляю в родині, за межами - по ситуації.
Мова і патріотизм неподільні, я вважаю.
Моя дитина ніколи не читала Пушкіна російською мовою - це я не хвалюся, просто так вийшло, тільки нещодавно сама це зрозуміла))) Сиділи з мамками зі школи і обговорювали програму, ну і як завжди, знайшлася та, яка дуже переживає за читання Пушкіна не в оригіналі і як будуть жити діти після цього. Я і відповіла що моя ось читала тільки українською і нічо - жива-здорова)))
Все, процес пішов і сподіваюся, що він є незворотнім.
Думаю, що покоління, яким зараз по 10 років, вже не буде жити ’єдіним народом, єдіной страной’, чи то україномовні вони будуть, чи з російськомовних родин. Тільки півроку минуло (здається), як ввели квоти на радіостанціях, і діти співають виключно українську музику, російська естарада їм чужа.
І такими невеликими кроками витіснимо російську, навіть якщо зараз ще й не віриться у це. Головне - робити ці кроки, не зупиняючись.
Першою мовою при звертанні до відвідувача в усіх установах будь-якої форми власності, має бути українська - крапка.

автор Аноним ФЕЯ • 06 апреля 2017
Ответ дляСекс-Бомба
Автор вас не смущает тотальная разруха в стране, война, безработица и то, что по уровню жизни мы где-то далеко от Гондураса..Вас смущает русский язык..Феерическая глупость)))
пы.сы. я знаю украинский, но разговаривать мне на нем не комфортно. Хотя дети разговаривают и ходят в украинскую школу.
мене все це смущає і огорчає, вже бажання і сил немає про це думати.
спальное место• 06 апреля 2017
Ответ длямадамГрицацуева
Мова і патріотизм неподільні, я вважаю.
И не надейтесь! ))
Ljana79• 06 апреля 2017
Ответ дляГалинка-малинка
Крамольные речи, по вашему выходит, Украина это государство призрак? Я вас не сдам, я уважаю мнение.
чому крамольні?)) і мене що, на кілок за це посадять)) у нас вільна країна і я можу як спілкуватись мовою, якою хочу, так і писати, що хочу)
так, України вже по суті немає, це територія, яку завойовують не лише фізично, а і асимільовують посилено вже скільки віків і ви в цьому допомагаєте) і таких як ви 50% то точно
немає мови - немає країни
автор Аноним ФЕЯ • 06 апреля 2017
Ответ дляБез Баяна
Ну реально))). Нам как-то не до патриотизма сейчас. Повышенные комуналки, цены на продукты, да на всё! Отопление вырубили, зарплату урезали...Как-то по фиг на этот язык. Удивляюсь, что волнует людей
ну от вам і ціна безвізового режиму. ціни європейські, а зарплати українські. ще і землю почнуть продавать, людей із сіл виживати...
Галинка-малинка• 06 апреля 2017
Ответ дляАноним ФЕЯ
ну чомусь в росії не розмовляють українською мовою, не задумувались, чому так? а у нас - не встигли із села виїхати в якесь маленьке містечко - уже по-російськи закидають.
В ростовской области используют много украинских слов, и говор похож. Вы хотите, чтобы вуйко з Буковини приехал в Москву на заработки, и все из уважения выучили бы украинский, и говорили исключительно на нем? Аппетиты у вас не детские. А вообще вопрос выбора языка это относится к сфере свободы личности. Если человек говорит на украинском , фламандском, русском, ну ок, как хочешь. Отнеслись к выбору с уважением
Ljana79• 06 апреля 2017
Ответ дляАноним ФЕЯ
то хіба ж тут тільки мамочки в декреті мають право писати??
автор, забийте, ви нічого не доведете, заспокойтесь і залиште свою Україну в своєму серці, нехай вона буде гарна і квітуча, наш дім, там де ми є ;)
Трахтибидох• 06 апреля 2017
Ответ дляСекс-Бомба
Ljana79• 06 апреля 2017
Ответ дляГалинка-малинка
ось вам відповідь на ваше питання))

Цитата:
І таакими невеликими кроками витіснимо російську, навіть якщо зараз ще й не віриться у це.

И не надейтесь! ))

Росія без України ніщо, у них мають бути раби, ну а ми маємо нарешті зробити вибір..

Галинка-малинка• 06 апреля 2017
Ответ дляКовбой Хагис
і мені дивна наша країна, а більше люди, які її населяють - поляки, німці, естонці, італійці, французи не поспішають переходити на чужі мови, а у нас - рідна мова це комплекси, селюцтво (у нас всі культурні городські))), це націоналізм (жах просто, націоналізм)))
коли ви отримуєте внж, то перша умова для вас буде - вивчити мову країни і здати екзамени і коли в магазин елементарно підете, то не очикуйте навіть у Відні, що з вами касир говоритиме англійською)
Если человек в своей скорлупа, языковой среде чувствует себя, то у него нет необходимости наверное. Я с рождения говорю на русском. Украинский знаю отлично. Предполагаю, что и в Вене возможна ситуация, когда человек ни бе ни ме , кроме как на родном языке, и ничего, живет, в супермаркет ходит.
автор Аноним ФЕЯ • 06 апреля 2017
Ответ дляГалинка-малинка
Держави не мали.... Они жили там испокон веков, это была их земля. Вас смущает, что у них печатей не было и овального кабинета? Откуда вы знаете, что у них не было письменности?
ну кажіть уже, що Америка - ’исконно индианская территория’ і вони повинні її зараз відвоювати. Давно то було, не було цивілізованості як зараз, держави не було, печатей, офіційної мови теж не було, згадали, що понад 500 років індіанці своїми мовами розмовляли...
Ljana79• 06 апреля 2017
Ответ дляГалинка-малинка
там цілі поселення українців, яких ще цариця вивозила з Запоріжжя, переважно, щоб придушити Січ)) а потім в їх голови втокмачували казна що і тепер маємо яничар)) хоча це явище дуже поширене і на території самої України)
Ljana79• 06 апреля 2017
Ответ дляГалинка-малинка
ага, і рівень його розвитку відповідний і коло інтересів теж
Галинка-малинка• 06 апреля 2017
Ответ дляКовбой Хагис
немає мови - немає країни
А почему такие как вы ,все никак не исправите эту ужасную ситуацию цивилизованными методами ? Может вы вовсе и не’ автохтони’, а так сказать, понаехали? Ситуация абсурдна, и разумнее было бы её не накалять
из стрны советов• 06 апреля 2017
Ответ дляПетросянша
и как канадцы без канадского живут?)))))
А Швейцария - четырежды не страна, там аж 4 гос. языка.
В том числе старороманский, на котором говорят всего 1% населения!
Мне кажется, что противники русского языка просто боятся, что если его не гнобить, украинский вообще загнется за ненадобностью.
Ксерокопия ночи• 06 апреля 2017
Ответ дляАноним ФЕЯ
немає канадської мови)) швейцарської мови теж немає, а Швейцарія є
Автор, вот из за таких как Вы ’зомбированных’ сделали ’войну’, в первую очередь мы все люди и неважно на каком языке разговариваем. Мне не нравиться суржик , но не стрелять же в них только потому что они так разговаривают, это их выбор
из стрны советов• 06 апреля 2017
Ответ дляАноним ФЕЯ
Шо за? Украинцы в России спокойно разговаривают на украинском, а таджики - на таджикском. Так почему русские в Украине не могут говорить на своем языке, объясните?
автор Аноним ФЕЯ • 06 апреля 2017
Ответ дляГалинка-малинка
Українців у Росії теж багато, але через це ніхто не збирається там писати вивіски укр.мовою. у нас же - повсемісно російські вивіски. може це у російськомовних в Україні апетити не дитячі??
Галинка-малинка• 06 апреля 2017
Ответ дляКовбой Хагис
ось вам відповідь на ваше питання))

Цитата:

И не надейтесь! ))

Ну не знаю, чьи это цитаты, и почему они мне должны что то доказать. Здравый смысл ещё не отменили в моей стране? Украина стает придатком, колонией . Вам не больно это осознавать? Или за калиной да рушныком не видите ничего? Оставят нам мову, музей Пирогова , обряды да веночки, будем туристов заезжих развлекать. Гордые, самобытные, в вышиванках будут думать , чем кормить детей, и что бьы ещё продать, чи жупан чи паркет на дрова.

автор Аноним ФЕЯ • 06 апреля 2017
Ответ дляКовбой Хагис

надіюсь, що через деякий час ми зможемо відвоювати хоча б трохи більше нашої мови, але не показово, а в головах і в серці!
спальное место• 06 апреля 2017
Ответ дляКовбой Хагис
ось вам відповідь на ваше питання))

Цитата:

И не надейтесь! ))

Боже, какой бред бредовый!
Галинка-малинка• 06 апреля 2017
Ответ дляАноним ФЕЯ
Больше про свою страну думаю, если честно, думаю, они без меня раз берутся. Своим постом просто продолжила вашу пламенную речь про индианцев .
Yuliya 17• 06 апреля 2017
Ответ дляКовбой Хагис
ось вам відповідь на ваше питання))

Цитата:

И не надейтесь! ))

А вы не чувствуете, что нас в своей же стране делают рабами? И не Россия в этом виновата, и не русский язык! И любовь людей к украинскому языку не определяет, что человек получит зарплату, годную для жизни или что ребёнка возьмут без пробоем в садик или школу, а не за ’помощь учебному заведению’! Но да, удобно, что есть кого винить в проблемах нашей страны! И не язык решит эти все проблемы! А людей только отвлекают! Вот вы патриот языка, а не страны! Иначе не мирились бы с происходящим! Ибо то, что происходит в нашей стране-это похороны государства и населения нашей страны! Но вам волнует вопрос, который отвлекает вас от происходящего!
Галинка-малинка• 06 апреля 2017
Ответ дляКовбой Хагис
возможно, но я считаю, то его проблемы и он как то разберётся с ними )))))
мадамГрицацуева• 06 апреля 2017
Ответ дляАноним ФЕЯ
не дитячі, звичайно - кремлівські, імперські.
В рф розмовляють українською, але школи української - жодної. Бібліотеки навіть закривають. Але фошизди хохли, звичайно)
Галинка-малинка• 06 апреля 2017
Ответ дляАноним ФЕЯ
Но у нас же на русском говорит минимум половина страны. А опрос свой смотрели хоть? Странноватая вы дама.
из стрны советов• 06 апреля 2017
Ответ дляАноним ФЕЯ
В России нет областей, где 90% населения - украиноговорящие или украинцы. Но во всех национальных округах местный язык - национальный и на нем вывески и реклама, а так же обязательный канал на тв. И обучение в школе. И на гос. уровне он наравне с русским! Это закреплено в конституции
спальное место• 06 апреля 2017
Ответ дляАноним ФЕЯ

Принудительно вы можете заставить говорить на украинском языке, но любить через насилие его на вряд ли станут. Скорее это вызовет обратный эффект . ..
Не любовница• 06 апреля 2017
Ответ дляКовбой Хагис
а вы не задумывались почему так? да потому что говорят на суржике, а не на украинском языке
уши вянут
автор Аноним ФЕЯ • 06 апреля 2017
Ответ дляиз стрны советов
може і розмовляють спокійно в своєму колі, таких же україномовних, а не серед російськомовного населення