Підскажіть. Створили ТОВ на загальній системі. Є гениральний директор. Оборотів нема, статутний не зформований.. Може генеральній директор подати в податкову форму №1-ОПП, де за бухгалтерію відповідає він сам. Можна на співвласника оформити довіреність щоб співвласник представляв інтереси в податковій?
В подальшому співвласник буде директором, зараз коштів на оплату праці нема. Чи можливе зараз прийняття на роботу директора без посадового окладу.
І ще. Які звіти місячні, квартальні, річні здає підприємство без викидів, без авто, без нерехомості. Займається торгівлею оптом.
Inna Medvetska• 11 апреля 2017
приймати на роботу директора без оплати праці не можна.
а поки нікого не прийматимете і діяльності не буде, то і до кінця року звітів не буде.
ПДВ є?
Inna Medvetska• 11 апреля 2017
Ответ дляTonya84
ПДВ буде і діяльність буде з наступного тижня.
ну от як буде, то директора треба прийняти.
пдв здається кожен місяць, єсв теж.
раз на квартал 1 ДФ
і прибуток або річна або квартальна, дивлячись скільки у вас дохід буде
пдв здається кожен місяць, єсв теж.
раз на квартал 1 ДФ