ТрамвайGirl• 13 апреля 2017
Школьная юбка marks&spencer стоит своих денег? Если покупать не по распродаже?
Одеваю дочку в 1й класс. Сарафан купила на распродаже МС, юбка тоже нужна, но как то сомневаюсь, не дороговато ли 10ф для юбки? Или она стоит своих денег?
Мексиканочка• 13 апреля 2017
Я перешла полностью на marks&spencer и дочке и сыну. Юбку (взяла комплектом из 2 шт в магазине, правда по распродаже) - дочка носит 3й год, и думаю что и на следующий еще сможет )
Гуру троллинга• 13 апреля 2017
Стоит своих денег - поняття в кожного своє.
В моєї дитини цього року 2 спідниці з шкільної колекції спенсера:
1 ткана віскоза/поліестер 65/35 і 1 трикотажна хлопок/поліестер 85/15.
Можу сказати що по якості вони варті навіть своєї повної ціни. Ткана спідничка без претензій, трикотажна трошки підсіла, але не критично, як для хлопкового трикотажу носиться супер.
А от в плані естетики я б сказала що спідниці якраз на свою розпродажну ціну, все таки вигляд дуже так собі. В дитини ще є для школи спіднички від манго (6 євро), помпделюкс (10 євро) і лендсенд (6-7 доларів) і візуально всі три виглядають набагато краще ніж спенсер. Але по якості всі крім лендсенда гірші ніж спенсер.
Гуру троллинга• 13 апреля 2017
Ответ дляЖена сантехника
Подождите и купите по распродаже.
а в спенсера хіба ще будуть розпродажі шкільної форми?
По-моєму щедрі розпродажі шкільної колекції раз на рік, весною, цьогорічна вже була, наступна через рік.
Чи Ви про джордж? там ще повинні бути розпродажі...
ТрамвайGirl
• 13 апреля 2017
Ответ дляГуру троллинга
Была месяц назад, купила сарафан , который 12, за 6, Юбок таких, как нужно мне , не было, были серые по моему. По джорджу не встречала в распродажах
Гуру троллинга• 13 апреля 2017
Ответ дляМексиканочка
я в частині хлопкових поло по якості не побачила різниці між джорджем, некстом і спенсером. Все носиться приблизно однаково і все де чистий хлопок за півроку підсіли в довжину. Єдине що не підсіло - це поло джордж з додаванням еластану.
Гуру троллинга• 13 апреля 2017
Ответ дляТрамвайGirl
я теж на цій розпродажі закупилася, правда в частині спідниць минулого року був кращий і вибір, і ціни. Тому мене і здивувала порада чекати розпродажі...
На джорджі розпродаж шкільної форми (не всього, окремих позицій) минулого року в травні була. Сподіваюсь цього року теж буде.
Гуру троллинга• 13 апреля 2017
Ответ дляТрамвайGirl
вот такая нравится
судячи з того як розкуповують розміри, спідничка повинна бути хороша:)
можу сказати що на минулорічній розпродажі таких теж не було зі знижкою.
Мексиканочка• 13 апреля 2017
Ответ дляГуру троллинга
Вот поло да, я тоже джордж брала и довольна. Также джордж был сарафан - тонкий такой и спереди замочек - никаких нареканий, отличный!
Гуру троллинга• 13 апреля 2017
Ответ дляМексиканочка
я в джорджа спідниць/сарафанів не купувала (візуально не подобаються), але дивилася в подруг. По-перше лотерея з розмірами (буває в розмір, а буває сильно більшемірять), по-друге з якістю. В подруги сарафан по бокових швах попоровся практично відразу, при чому дитина худюща, ніякого натягу. Ну але він і коштував 3 фунти (на розпродажі), з такою ціною можна і прострочити по шву.
Мексиканочка• 13 апреля 2017
Ответ дляГуру троллинга
может мне повезло ) мне вначале этот сарафан не понравился вообще - показался слишком тонким и балахонистым. Но сел он отлично, хотя дочка худенькая, то что тонкий оказалось даже плюсом, особенно жаркой весной. Носился отлично - не скатывался, не мялся, ткань немаркая. Ну и цена там была фунта 3 или 4 кажется )
Гуру троллинга• 13 апреля 2017
Ответ дляМексиканочка
тому і пишу, що лотерея - в джорджа буває супер класна річ за 3 копійки, а буває не дуже. В спенсера в частині якості можна бути впевненим. В мене одна дитина худа, а інша навпаки(( от на ту що товстіша набагато важче підібрати щось що буде добре сидіти, особливо в шкільній колекції, де більшість речей розраховані на талію (якої нема).