Ola2017• вчера в 09:38

Педрада на Різво 25.12 в школах Києва???

Хто працює в школах Києва у вас теж є педрада на Рідво 25 грудня???
Бо в нас на 11 год. Сказали обов´язково, бо робочий день.
Всі вчителі в шоці...я розумію, що війна і нема вихідних, але це вже занадто.
Таке хіба в союзі робили.
А потім дивуються, що вчителі звільняються...др святвечіра вчимося, а Різдво на роботу...ні до храму, ні до рідних поїхати
Поділіться як у вас у школах?
АБВГДейка• вчера в 10:53
Ответ дляЛялькодзьоб
Ваша логіка не логічна є професвї, які працюють цілодобову, от вони завжди працювали у свята. А є професії без яких нічого не станеться за 1-2 дні.
Я вже вище відповіла.
Бібліотеки, цнапи, водоканали тощо теж працюють, і там робота не позмінна. Тож вчителі теж не повинні бути виключенням.
Кракадэ• вчера в 10:53
Ответ дляЛялькодзьоб
Ой зараз ці церкви як секти оріфлейм, морду ще поб´ють за клієнта.
Після 2022 не ходжу до них взагалі.
Тоді вам взагалі байдуже, можете хоч 4 липня святкувати
Мейк-ап форева• вчера в 10:53
Ответ дляУкраїнська зірочка
Круто. Зарплату платять, а на роботу можна не ходити. В нас такого не було.
Звісно, що не ходили ті вчителі, хто мав відгули і брав відпустку. А так мали щодня бути на роботі.
Це від директора залежить.
Добрая свекровь• вчера в 10:54
Думала это какая-то новая выпечка на Рождество
И_В_офигительных_штанах• вчера в 10:54
Ответ дляКудлата хмаринка
Девки, че вы такие злые? Ну, реально, какая дополнительная польза от того, что 25 учителя, бухгалтера и т д выйдут на работу? Я б такая ещё и все магазины в праздники закрыла. Чтоб люди имели возможность с семьёй праздник провести.
Як я зрозуміла, то в школі автора це перший день канікул. Практична користь, щоб зібрати всіх вчителів - доки вони до родичів на свята не розʼїхались і вже не зайняті учнями. Тобто, це реально найвдаліший час. І ще віряни встигнуть на ранкову літургію.
Королева Сарказма• вчера в 10:54
Ответ дляOla2017
Багато приватних організацій дали вихідний своїм працівникам, чому вчителі, якщо ще й канікули мають йти на роботу в цей день, а не працювати наприклад дистанційно
У мене вже 4 роки немає вихідних, ні на Великдень, ні на Різдво, ні на які інші свята, і це комерційна організація, міжнародна компанія. 25 грудня звичайний робочий день в наших реаліях, чому в цей день не може бути педради, враховуючи, що 24 грудня закінчується навчальний семестр в школі? Я завжди на стороні вчителів, враховуючи, що сама маю педагогічну освіту і працювала колись давно в школі, але в даному випадку Ви не праві
АБВГДейка• вчера в 10:55
Ответ дляСито для думок
Громадський транспорт та водоканал не по змінам?Это что то новенькое.
Не чіпляйтеся до слів.
Є багато державних організацій, які НЕ працюють позмінно, і які працюватимуть на Різдво та НР.
Лялькодзьоб• вчера в 10:56
Ответ дляАБВГДейка
Завжди в кінці першого півріччя батьки вітають вчителів з Різдвом та НР, для вас це велике відкриття?
Відкриття, школа передмістя столиці, 10 клас та 2 клас, подарунки вчителям на день вчителя і на 8 березня. Про різдво аж смішно що таке може бути.
Правда в нас було що хтось на день букваря хотів привітать всительку, але всі посміялись і та жінка вспокоїлась )
А ви в якому регіоні?
Кракадэ• вчера в 10:56
Ответ дляКоролева Сарказма
Коли Навчальний семестр закінчиться залежить від адміністрації школи.
Не у всіх 24
Кракадэ• вчера в 10:57
Ответ дляIphone25
Я про дату рождества , а не про выходные
Логічно бути вихідним в школах на Різдво.
Українська зірочка• вчера в 10:57
Ответ дляСкіфська пектораль
Мой муж может преподавать любую из точных наук (математика, физика, информатика). Из любопытства спросила у директора- мест нет и не предвидится 😂
Теж чула від подруги, що зараз в школах Києва немає вакансій - всі вакансії, які роками пустували, зайняті чоловіками заради бронювання.
Лялькодзьоб• вчера в 10:58
Ответ дляКракадэ
Чого це? Я все життя святкую 6-7. В моєї сім´ї є традиції, не залежно від попа в церкві.
Любви вам!• вчера в 10:58
Ответ дляСито для думок
И смотрите, сколько тут набросились на автора? Незламнисть и потужнисть прямо молотком и гвоздями вбивают в население.Украинец?Значит терпилометр должен зашкаливать.
Це не субота і не неділя. Автору не назначили педраду на 8-00. Автору не сказали що це звичайний день і вона повинна провести уроки дітям. Педрада, це на годину. А потім святкування в колі вчителів свята.
Попа как у Кардашьян• вчера в 10:58
Ответ дляАБВГДейка
А чому медики навіть в новорічну ніч працюють? Мчсники? Чому магазини в свята працюють?
Щодо шкіл, ви взагалі обнагліли. Канікули - робочий час, ви зарплату за канікули в повному обсязі отримуєте, тож от і працюйте в повному обсязі.
Права качати будете, якщо вас з законної відпустки на педраду викличуть.
Так а в чем обнаглели? Всегда так было. На каникулах учителя работают по-своему
НеГолосую• вчера в 10:59
Ответ дляАнгел-предохранитель
У вас нет выходных. Не потому что ’как в совке ’, а потому что военное положение.
Выходных нет не только у вас, а у всей страны.
и у депутатов?
Викасикрет• вчера в 10:59
Ответ дляOla2017
Если вас это утешит, то никому из моих знакомых частников не дают выходной, все работают. И я в том числе.
Кракадэ• вчера в 10:59
Ответ дляЛялькодзьоб
Байдуже, ви можете і не святкувати
НеГолосую• вчера в 11:00
Ответ дляНезламна Україна
Минулого року теж так було.
У мене прийом у невролога 25.12 на 8:00. Чим ви кращі за лікарів? До речі, минулого року 1.01 на 8:00 була мамографія:)
Вы специально так записываетесь? чтобы прийти потом на все готовое?
Милота• вчера в 11:00
Школа Київ. Канікули 25.12-11.01. 25 і 26 бесіди з батьками невстигаючих та порушників поведінки. Просили завуча хоча б не 25 людям настрій псувати (тобто розказувати батькам оте все про їхніх чудових діток), але він новенький у нас, тобто рішучий і невблаганний. Робочий день - як відрізав.
АБВГДейка• вчера в 11:02
Ответ дляПопа как у Кардашьян
В тому і справа, що вчителі завжди під час канікул не перепрацьовуються, приходять на роботу на пару годин, і то не кожен день. І саме тому це верх наглості, при таких лайтових умовах висловлювати обурення, що необхідно годину попрацювати.
автор Ola2017 • вчера в 11:02
Ответ дляМилота
Як це сумно((
Дуже дуже вумна• вчера в 11:02
Ответ дляКудлата хмаринка
Ну так напишите правительству это. Тут явно не помогут ничем. Для меня это тоже странно и я не понимаю почему отменили все выходные в праздники, как будто вся страна на оборонку работает и за станками. Но учителям и так жаловаться грех на выходные и отпускные.
Лялькодзьоб• вчера в 11:02
Ответ дляКракадэ
Байдуже, ви можете і не святкувати
Комусь може й байдуже, що попів міняють як перчатки, а мені ні, я святкую
Кракадэ• вчера в 11:03
Ответ дляЛялькодзьоб
Як святкуєте? Їсте
Ви це робите кожного дня
Аленький носочек• вчера в 11:03
Ответ дляOla2017
Пропонували дистанційно, директорка сказала, що обов´язково всім бути на роботі
То она за старое рождество а не за новое
Дуже дуже вумна• вчера в 11:04
Ответ дляМісячне Сяйво
Автор, проблема в тому, що Ви дозволили анонімні коментарі. Це розгул для ботоферми.
А чего ж вы под анонимом? Тоже бот?
Лялькодзьоб• вчера в 11:04
Ответ дляАБВГДейка
Я вже вище відповіла.
Навпаки бібліотеки, цнапи і інші професії де нема цілодобового обслуговування можуть якраз не працювати. Чому вони вам так печуть - я не знаю.
автор Ola2017 • вчера в 11:04
Ответ дляАленький носочек
Можливо, 7 зробить нам вихідний
Аленький носочек• вчера в 11:04
Ответ дляOla2017
Я не говорю про застілля, об 11 можна було бути в храмі, а не на педраді
Сходите в 6 утра
автор Ola2017 • вчера в 11:05
Ответ дляАленький носочек
Сходите в 6 утра
Дякую, сходжу