Бритоножка• 19 апреля 2017
как научиться жить без лекарств?хто лечиться самовнушением и позитивом?
Бла бла бла• 19 апреля 2017
Омг. Пневмонию самовнушением не вылечишь. Первое,что пришло пришло на ум
Коко На Страже• 19 апреля 2017
А чем Вы болеете? Я живу без лекарств, но у меня помимо ОРВИ болячек и нет
Снегурочко• 19 апреля 2017
Вся моя сім´я вже 4 роки повністю на гомеопатичному лікуванні. Багато хто це вважає самонавіюванням і дурнею. Нам допомагає, дитину витягнули з пневмонії, моїй родичці поставили діагноз безпліддя, зараз має синочка 9міс. Таблеток не вживаємо жодних.