Жирафовое варьенье• 30 апреля 2017
А кто может расшифровать результаты мрт?
В кортико-медулярній зоні дорзальних відділів лобної долі лівої гемісфери головного
мозку виявлено ділянку підвищеного МР сигналу T2 WI, Т2 tirm bl dark-flдіаметром до
4,0мм.
заключение-без новоутворень, но:МР ознаки виявлених змін в кортико -медулярній зоні дорзальних відділів лобної долі лівої гемісфери головного мозку вірогідно обумовлені астрогліозом,
варіанту низького розташування мигдаликів мозочка. Ознаки формування «порожнього»
турецького сідла.
На момент обстеження об’ємних утворень у головному мозку не визначається.
4,0мм.
турецького сідла.
Шкура Шуры• 30 апреля 2017
Радуйтесь, структурных повреждений мозга нет. Голова может болеть от перенапряжения зрения, от бессонницы, от ОХЗ ШОП, невралгия, мигрени, зубная боль, гайморит.... вариантов море!!!
Жирафовое варьенье
• 30 апреля 2017
Ответ дляШкура Шуры
в любом случае к неврапатологу?
Шкура Шуры• 30 апреля 2017
Ответ дляЖирафовое варьенье
в любом случае к неврапатологу?
Скорее всего к терапевту, а он на основании ваших жалоб (характер и локализация болей) направит вас к узкому специалисту (лор, невролог и т.д.)
Хитрушка-чекушка• 30 апреля 2017
У меня голова два месяца болела, жутко болела. Никакие таблетки не помогали. Тоже делала МРТ с ужасом..все ок. Сказали ВСД...