Виниловая пластинка• 17 августа 2013

трави щоб завагітніти

дівчата скажіть будь ласка,які трави ви пили хто неміг довго завагітніти?
Подметайло• 17 августа 2013
Я не знаю на рахунок цього...в мне також гастрит)))я назначила собі сама лікування- нема вже сил на лікарів.
Кусочек Сыра• 17 августа 2013
Ответ дляmishuta777
шалфей 1ч.л. на стакан воды,разделить на 3 приема после еды.
боровая матка 1ч.л.на стакан,разделяю на 2 приема независимо от еды.
и так пила ,мне помогло
Осторожная• 17 августа 2013
Ответ дляВиниловая пластинка
а що пили?
а какие у вас проблемы? от этого зависит что пить. У меня на узи показывало тонкий эндометрий, я пила шалфей, забеременела в первый же месяц приема
Бусинка11• 17 августа 2013
Мне тоже боровая матка помогла!))) Я ещё такие слова говорила когда пила:’Матка Боровая,ты хозяюшка лесная, вылечи,помоги,деточку мне народи!’ Нам уже пятый месяц пошёл! Удачи Вам!
автор Виниловая пластинка • 17 августа 2013
Ответ дляКусочек Сыра
и так пила ,мне помогло
попробую і я так
Ответ дляБусинка11
дякую.
Ответ дляБусинка11
а скільки часу немогли завагітніти?
Ой дівчаточка як я хочу вже нарешті бути вагітною
Бусинка11• 17 августа 2013
Ответ дляВиниловая пластинка
а скільки часу немогли завагітніти?
Два роки...
сЛАдКОежКА• 17 августа 2013
Привiт! Я пила Ременс. Пiсля цього була у Моршинi i там, бiля бювету, у жiночок, що продають трави, придбала пакет трав (збiр) для жiнок, його ціна була 7 грн.50 коп., це було у 2008 році. Дома детально прочитала про трави, що входили до складу збору (склад додавався), там були трави від запалення жіночих статевих органів, для нормалізації роботи яєчників тощо. І хоча я ніколи не лікувалася від запалень або чогось подібного, десь 1,5 місяці я пила той збір тричі на день, і вдома, і на роботі, а потім завагітніла. Десь половина пакету ще залишилась.

п.с. Дякую чудовим жіночкам, що продали мені щастя за 7 грн.50 коп., до того не могла завагітніти близько 5 років.
Хочу додати, що овуляцію ловила базальним методом, за допомогою термометра. У другій половині цикла пила вітамін Е та фолієву кислоту, коли планувала вагітність.
сЛАдКОежКА• 17 августа 2013
Автор, при лечении травами следует учитывать их воздействие на гормональный фон и др.
Так,
Шалфей (повышает эстрогены, понижает пролактин)
Шалфей применяется для ускорения роста фолликула и эндометрия в первой фазе цикла, для улучшения работы яичников. Можно принимать до 3-х мес без перерыва. Но лучше – начинать сразу после окончания месячных и до овуляции (около 12 дней). Шалфей противопоказан при беременности.

Боровая матка (ортилия однобокая)Показания: нарушения менстр. цикла, связанные с высоким эстрадиолом, кистами яичников, токсикозы беременных, бесплодие, спайки и непроходимость труб, при кистах яичников, миомах, фибромиомах, эндометриозе, эндометрите, воспалении придатков.

Красная щетка (родиола четырехленная)(понижает андрогены и эстрогены)
Применяют при миомах, эрозии, эндометриоза, мастопатии, эндокринных заболеваниях (зоб, заболевания лимфоузлов, надпочечников). Регулирует работу щитовидной железы.

Проконсультируйтесь с опытным травником, фитотерапевтом.
Ответ длясЛАдКОежКА

які трави входять в склад?
сЛАдКОежКА• 20 августа 2013
Ответ дляВиниловая пластинка
які трави входять в склад?
Я вже не пам´ятаю, це було 5 років тому. До складу входило близько 7 різних трав, до целофанового пакету додавався папірець з переліком та рекомендаціями щодо споживання.