ТрубоДурочка• 06 июня 2017
Батько знаменитої одеської п’ятірні пішов з сім’ї
Одеситка Оксана Кобелецька, яка 24 червня минулого року народила п’ятірню, повідомила, що її покинув чоловік.
Про це вона написала на своїй сторінці в Instagram.
“Мені складно про це говорити, але з батьком моїх дітей, Сергієм Семеновим, ми офіційно розійшлися. Кілька місяців тому він з’їхав, а найближчим часом я планую оформити це документально”, – пише багатодітна мама.
Вона також каже, що поки не готова давати коментарі на цю тему, тому що їй ще занадто важко це обговорювати. “Прошу вас, щойно зможу я викладу про це пост, а поки що не смикайте нас на цю тему. Дякую за розуміння і бережіть свої сім’ї”, – ділиться вона.
Шиворот Навыворот• 06 июня 2017
пусть теперь другие женщины остерегаются этого многоходовочного, а то в следующий раз наклепает сразу 7-10 штук и отвалит.
Майская киска• 06 июня 2017
Ответ дляЛюбовь 78
автор, кто такая Оксана, зачем нам это? таких семей полно
каких таких? с пятерней? полно?
дЫнька• 06 июня 2017
Ответ дляЛюбовь 78
Там пятерняшки в семье
А всего 6 детей
Майская киска• 06 июня 2017
Ответ дляЛюбовь 78
тех, от кого уходят, несмотря на количество детей, не знали?
как бы она родила за раз 5 детей
Шиворот Навыворот• 06 июня 2017
Ответ дляИ.О. человека
Бляха муха то капец
всі дивилися на нього і офігівали
Умничка-помощничка• 06 июня 2017
а может специально так провернули, чтобы получать пособие как мать-одиночка...
freedom_2015• 06 июня 2017
Ответ дляУмничка-помощничка
как мать-одиночка уже не получится