Страхованная• 15 июня 2017
Виявили глисти в дитини з 4-го разу, поясніть будь-ласка
мені темній. Протягом останніх 2-х тижнів здавали 3 рази в різних лабораторіях. В дитини збільшені лімфовузли в кишківнику, висипи різних видів, в тому числі кропив"янка, дерматит. Нічого не виявляли до сьогоднішнього дня. Сьогодні знайшли аскариди запліднені та незапліднені, гострики.
Як до цього часу все було чисто? Погано дивились, чи є якісь нюанси?
Буду вдячна а інформацію, хто знає.