Скользкая• 21 августа 2013
Давайте дарить подарки!
у меня есть некоторые вещи бу которые лежат мертвым грузом
надоели хочу подарить зимние штаны полу-комбенизон на синтепоне синего цвета на рос 92-98 примерно
и брюки осень-зима для беременных 42-44р
Барамбулечка• 30 сентября 2013
Ответ дляНата Лия
на зиму что л засаливать?
а чё с ними будет-то??я себе и подружке в реале беру)
Ответ дляПетриківна
подарую тапочки дитячі для садочка та дому, колір унісекс, розмір 25 (16 см по стільці), практично нові. Шкіряна стілька, верх тканина. Купили донечці в садочок, а вона не хоче носити, кілька разів взувала. Відправляю Новою поштою або віддам на Лук’янівці в Києві особисто. Всі деталі у особисті повідомлення, тут немаю можливості слідкувати за відповідями.
Kara_mia просит ей бронь поставить,она на лукьяновке заберёт
Барамбулечка• 01 октября 2013
Ответ дляAstrik12
поправляйтесь
сегодня с фоткой не получится--завтра постараюсь,ок?
Барамбулечка• 01 октября 2013
Ответ дляКатерина Валентинівна
Аааааа((( в мене скотч закінчився(((((((
бантики вяжи из ленточек))и упаковывай))вот так----
Барамбулечка• 01 октября 2013
Ответ дляnatacomin
всем приветик!
что я пропустила
ПРиветик!!!Мы в одноклассниках передружились))ты там есть?
Катерина Валентинівна• 01 октября 2013
А я так азартно пакувала подарунки((( ех((( хоч бери тепер адреса на двухсторонній ліпи(((
Катерина Валентинівна• 01 октября 2013
Ответ дляБарамбулечка
Ага((( мені залишилось адреса поприліплювати((( бантиками не вийде)
Катерина Валентинівна• 01 октября 2013
Я ткж йду. Скотч закінчився- робота кінчилась) піду сьодні хоч посплю)