hila• 27 июня 2017

Ребенок "виноват",что мне больно?...

Доброї ночі, дівчата.Моєму маленькому 4,5міс.і важить 8,5кг.Майже весь час на руках,лежати не хоче,все цікаво)Я останніх два тижні помічаю біль в животі,особливо,коли його ношу.Зранку нічого,перед і після їжі також нічого.Просто весь час дискомфорт і тяжкість під грудьми,в області шлунка.Це через те,що він тяжкий і весь час на руках?
anna_polo• 28 июня 2017
Автор, це може бути панкреотит. В мене так реагує, якщо я піднімаю важке. Врач радив носити не більше 1кг в одній руці.

Рита89• 28 июня 2017
Ответ дляanna_polo
Вспомнила у мужа, когда панкреатит был ему тоже тяжести носить запретили. Но это не обязательно панкреатит, У меня не панкреатит и тоже. Возвожно еще до ребёнка у Вас уже начинался, какой-то процесс, а ношение ребёночка всё усугубило! Но на обследование обязательно))