ХуАнита• 01 июля 2017

Носят ли в Польше крестики, ладанки?

Уезжаю в Польшу на работу. Хочу купить крестик или ладанку для оберега.
Если поляки увидят на мне крестик или ладанку, поймут?
Или лучше не надо?
Жена миллионера• 01 июля 2017
им все равно

Pavelolka• 01 июля 2017
Поляки более верующие чем мы. Это раз. А два - хоть звезду Давида. Чего вы так беспокоитесь, что о вас будут думать?
ЛедиДи• 01 июля 2017
Я працювала на складі, то по техніці безпеки не можна було будь які прикраси (ланцюжки, годинники, сережки) і цього дотримувалися всі. і поляки і наші. Ви уточнюйте там, куди ви їдете.
автор ХуАнита • 01 июля 2017
Ответ дляЛедиДи
Трохи не по темі: ким ви працювали на складі? Як туди влаштувалися? Скільки вам платили? У якому місті?
ЛедиДи• 01 июля 2017
м.Гарволін, на заводі Ейвон, формували замовлення по коробках. Робота не складна, але платять менше, ніж обіцяють. приблизно 8-9 зл.за год. нічні трохи більше, надгодини в 2 рази більше, але їх майже не було. Роботу знайшла тут через дівчину, якій заплатила 400грн. Але це безкоштовна вакансія (ну перший раз заплатила за науку)) через фірму-посередника отто.
автор ХуАнита • 01 июля 2017
Ответ дляЛедиДи
Обов´язково брати нічні зміни?
ЛедиДи• 02 июля 2017
Так, обов´язково, вам ставлять графік на тиждень.