ЗабежАЛОЧКА• 16 июля 2017
Очень отдает в висок. Что это может быть ?
Голова побаливает и в висок отдает. Как стреляет. Я на даче. Завтра утром в Киев только . Мне 38
ЗабежАЛОЧКА
• 16 июля 2017
Ответ дляРыжик-пыжик
Мігрень, тепловий удар...
Першим ділом добре було би поміряти тиск.
На солнце не была. Не чем измерить
Борец за справедливость• 16 июля 2017
Может местное давление повышенное в голове, может нервное, может просто на погоду
Рыжик-пыжик• 16 июля 2017
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
На солнце не была. Не чем измерить
Тоді просто пальцями пульс порахуйте... ну і оцініть наскільки він відрізняється від спокійного стану.
****
Не слід лізти в холодну воду і т.п., якщо мігрень - це приведе до розвитку спазму. Якщо є цитрамон - під язик, знаю гіркий, але...
Анальгін і т.п., можуть допогти теж, але слабше.
Гарячий чорний чай ще добре.
****
Гарячий чорний чай ще добре.
ЗабежАЛОЧКА
• 16 июля 2017
Ответ дляБорец за справедливость
Не нервничала вроде. КД правда начались . Попробую цитрамон выпить
ЗабежАЛОЧКА
• 16 июля 2017
Ответ дляРыжик-пыжик
****
Гарячий чорний чай ще добре.
****
Гарячий чорний чай ще добре.
Большое спасибо
Рыжик-пыжик• 16 июля 2017
Мігрень могла початися навіть тому, що на дачі % кисню дещо більший, чим в місті.
Знаючі люди це враховують - на дачу їздять з шашликом