Не стесняюсь• 27 августа 2013

Скільки годин не можна їсти перед здачею аналізу крові?

Шукаю в неті і не можу знайти конкретно скільки рекомендують годин до того не їсти.
Треба завтра здати малому кров на аналізи, само собою наголошують, що натще. Але він в мене вночі кашу лопає 2 рази, без неї не може спати. От хочу розрахувати коли найпізніше ше ту кашу можу йому дати. Буду вдячна, якщо хтось мені підкаже!
ДлинноНожка• 27 августа 2013
кровь на сахар или общий?

Kristarich• 27 августа 2013
Если у вас кормление приблизительно через 4 часа, то как раз это время и есть для слова ’натощак’, т.е. организм требует пищу.
2julia• 27 августа 2013
Смотря какой анализ, мы сдавали на стерильность - 3 часа не кушать сказали, печеночные пробы - тоже 3 часа.
автор Не стесняюсь • 27 августа 2013
Малому 2,5 роки, ніби великий хлопчик, а від каші вночі ніяк не відмовиться. Я не знаю, може це банальна звичка, а не голод

Кров будуть брати з вени для проб на алергію і ще на рівень чогось (також зв’язано з алергією, не розберу що в направленні написано). Ну, і думала відразу загальний аналіз крові здати, правда це залежить від того чи нормально він перенесе, коли кров з вени братимуть...
2julia• 27 августа 2013
Ответ дляНе стесняюсь

Алергопробы мы тоже сдавали и на глисты, что-то там тоже с вены, нам говорили 3 часа не кушать категорически, а если не попросит, то вообще отлично. Вот так. Удачи Вам. И чтоб все прошло хорошо)
автор Не стесняюсь • 27 августа 2013
А, на імуноглобулін Е ще будемо здавати.
автор Не стесняюсь • 27 августа 2013
Ответ для2julia
Ооо, 3 години, то він ще переживе)))
Дякую за відповідь!
І добре, що нагадали, на глисти теж здамо.

Басина• 27 августа 2013
3-4 часа будет нормально. У совсем маленьких деток даже через 1-2 часа после кормления берут кровь.