В продовження резонансної теми про помилково відправлені одному отримувачу дві посилки з білизною.
Відправила сьогодні дві посилки в різні міста, з різним товаром.
Перевіряю накладні. Накладні однаковісінькі.
Тобто, мені роздрукували чотири примірника однакових накладних з однаковими даними.
Попросила перевірити - так, помилка оператора. Ледве не відправила обидві посилки одному отримувачу.
У них якісь зміни в програмі відбулися нещодавно і оператори, які з відпусток повиходили, досі плутаються.
Добре, що посилок було всього дві, а не двадцять дві, і не помітити шансів не було. Чим більше відправок, тим більше шанс не відстежити помилку оператора.
Будьте уважні!
AnnaPsychologist• 28 августа 2017
Ответ дляElenaGEL
Я оформляю и покую дома, печатаю стикеры на принтере, + 2 грн мне новая почта на бонус кидает.
А за что бонусы кидают?