Лиленок• 28 августа 2017

Перевіряйте накладні НП уважно

В продовження резонансної теми про помилково відправлені одному отримувачу дві посилки з білизною.
Відправила сьогодні дві посилки в різні міста, з різним товаром.
Перевіряю накладні. Накладні однаковісінькі.
Тобто, мені роздрукували чотири примірника однакових накладних з однаковими даними.
Попросила перевірити - так, помилка оператора. Ледве не відправила обидві посилки одному отримувачу.
У них якісь зміни в програмі відбулися нещодавно і оператори, які з відпусток повиходили, досі плутаються.
Добре, що посилок було всього дві, а не двадцять дві, і не помітити шансів не було. Чим більше відправок, тим більше шанс не відстежити помилку оператора.
Будьте уважні!
serheevna• 28 августа 2017
ще краще-пакувати і оформляти вдома).
ElenaGEL• 28 августа 2017
Я оформляю и покую дома, печатаю стикеры на принтере, + 2 грн мне новая почта на бонус кидает.
serheevna• 28 августа 2017
тепер дууууже рідко відправляю з оформленням операторами, бо вже було багато всяких приколів, типу таких, як у Вас, автор)
Galina_vinsport• 28 августа 2017
оформляю накладные сама.. так гораздо надежнее
AnnaPsychologist• 28 августа 2017
Ответ дляElenaGEL
А за что бонусы кидают?
roz@lia• 28 августа 2017
про операторов ’які з відпусток повиходили, досі плутаються’ в точку
На прошлой неделе отправляла мале-е-енькую посылочку, на одном отделении насчитал мне 52!!! гривны, на другом отправила за....35
ElenaGEL• 28 августа 2017
Ответ дляAnnaPsychologist
А за что бонусы кидают?
на бонусный счет, или потом можно оплатить доставку
Laponog• 28 августа 2017
Всегда проверяю,даже если очередь сзади возмущается
Линда• 28 августа 2017
Оформляйтесь накладные сами.