Дівчатка, у кого є в єлектронному вигляді фішки для звукового аналізу слова (голосний, твердий і м*який)?
Пробувала сама зробити, нічого не вийшло(((
А нам потрібно зробити такі, щоб поміщалися в коробочку з-під сірників.
Допоможіть, у кого є, чи хто може зробити
Виктория1677• 19 сентября 2017
я сама сделала на картоне вырезала квадраты и маркером написала точки и линии
роботы на 20 минут
Ответ дляYamarisha
Готовые купите, они продаются наборы в канцеляриях. Касса букв и цифр, я от туда вырезала.
Готові нам не підходять. Вчителька попросила зробити такі, щоб помістилися в коробок з сірників
Ответ дляNimfa77
Сделайте в ворде, под свои размеры
пробувала я. Як такого ворда у мене на ноуті немає, є просто текстовий документ. Я довго мучилася, але нічого нормального в мене не вийшло
Ответ дляYamarisha
Так они и помещаются, нам тоже нужно было в спичечный коробок. Они напечатаны на картонке, вырезать и все))
сьогодні пошукаю, на завтра вони вже в школі повинні бути