Ответ дляНе за Будка
Девочки,если я правильно поняла информацию из статьи,мы еще не раз услышим подобные звуки взрывов и стрельбы.
В частности по четвергам до 2-00 ночи ))
’Раніше Вишгородська районна держадміністрація повідомляла, що з 25 вересня по 25 жовтня на території військового стрільбища ВЧ 3027 Національної гвардії України в Вишгороді будуть проводиться військові навчання.
Згідно з повідомленням, ’заняття з виконання вправ стрільб зі стрілецької зброї, гранатометів та озброєння бронетранспортерів’ будуть проводитися щодня з 09:00 до 18:00, а по четвергах з 18:00 до 02:00.’
Себе взяла на заметку,чтобы не паниковать в дальнейшем ))