.Апельсинка.• 28 сентября 2017

Справка в садик

Дали справку в садик. Действительна 3 дня. Если мы не пойдем завтра (пятница), а пойдем аж в понедельник, нужно брать новую? Считаются выходные дни?
спальное место• 28 сентября 2017
мы уже год справки не носим в садик
автор МамаБест • 28 сентября 2017
Ответ дляспальное место
мы уже год справки не носим в садик
У нас требуют...(
Диверсификация• 28 сентября 2017
3 рабочих дня)
КараПузовна• 28 сентября 2017
Ответ дляДиверсификация
3 рабочих дня)
По моему не рабочих.
На справке штамп о том, что в районе, где проживает ребёнок, нет эпидемии. Действителен штамп три дня. Эпидемия же не спросит, суббота сегодня, или вторник
Диверсификация• 28 сентября 2017
Ответ дляКараПузовна
По моему не рабочих.
я работала в садике в то время, когда еще у нас требовали справки, и было три рабочих дня. может, в разных садах по-разному) у нас их уже год так точно не просят
-Ань-• 28 сентября 2017
Ответ дляМамаБест
У нас требуют...(
В Україні з 24 травня 2016р. діють нові Санітарні правила для дитсадків:

http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/z0563-16/page

Розділ ХІІ п.2:
«Діти з ознаками інфекційного захворювання до дошкільного навчального закладу не приймаються. Після перенесеного інфекційного захворювання приймання дітей до дошкільного навчального закладу дозволяється за наявності медичної довідки закладу охорони здоров’я, в якому дитина перебуває під медичним наглядом. У довідці лікарем-педіатром або лікарем загальної практики — сімейним лікарем вказуються рекомендації щодо індивідуальних особливостей режиму дитини-реконвалесцента на перші 10-14 днів.
Діти після тимчасової відсутності у дошкільному навчальному закладі з інших причин приймаються без медичних довідок за умови відсутності явних ознак захворювання.»
автор МамаБест • 28 сентября 2017
Ответ для-Ань-

Розділ ХІІ п.2:
Спасибо