А_Шо_Такое• 25 октября 2017

Оніхофагія....Хелп (((

Жінка... 29 років...а досі гризу нігті (((( Так, бувають періоди затишшя, нігті відростають, але, через тривалу звичку, форма їх негарна, ламкі і тонкі... Раніше нарощувала, але зараз такої можливості немає. Ці всі лаки "Стоп енд гроу" ще в школі не допомагали. Хтось позбувся такої звички? Ходили до психолога?
Розказувати про те, скільки там мікробів і весь цей букет я отримую на додачу, не варто, - це зрозуміло, але не допомагає.
Бокс-орун• 25 октября 2017
Выложите фото ногтей,местные дамы Вас так запускуают,что желание грызть сразу пропадет
Бокс-орун• 25 октября 2017
запускуают-зафукают
автор А_Шо_Такое • 25 октября 2017
Ответ дляБокс-орун
ну так, наче я їх сама не можу критично оцінити....
та і читаючи місцевий контингент, сумніваюся, що хтось сприймає негатив аж так близько до серця. а по темі так відповіді прийнятної не отримала.