Перший раз зробила для доньки на 1 день народження цифру.Дуже сподобалось почала робити і для знайомих. дійшло і до продажу. Але замовлень було небагато..
Компаньона немає..Розкрутитись незнаю як...Може хто що підскаже.ДЯкую.
KrupinkaSs• 16 ноября 2017
Создайте страничку в Инстаграм.Делайте красиво оформленные фото.Накручивайте подписчиков.Так же и в Фейсбуке.. чем больше друзей..соответственно больше человек вас увидят.