Аноним_Русалка• 15 декабря 2017

потрібна порада

дана ситуація стосується не мене, а моєї знайомої. Суть історії- одинока мати малолітньої дитини, живе у селі у Закарпатській обл, з роботи іі скоротили. Рік стояла на обліку у центрі зайнятості, жили дуже бідно, харчувалися в основному із огороду. Потім ще рік без роботи, так як хворіє і не могла знайти роботу. Літом за несплату у неі відключили газ. Платити за газ немала змоги, так як на продукти ледве грошей вистачало. особисто я писала листи на до президента, в упраління соціального захисту і т.д., телефонувала на гарячу лінію, і результату нуль. Відповідь була така - якщо не в змозі оплатити газ то нехай не включає його взагалі. Зараз вони живуть без опалення. У хаті холод, градусів 8 не більше, істи варять на едектричній плитці. Дитина простудилася. Куди мені звернутися про допомогу? жінка на грані суїциду. Особисто я купила ій дрова на зиму, але печка у них дуже аварійна і навіть цим вони не взмозі грітися. Печка потребує ремонту, а на ремонт грошей нема.
автор Аноним_Русалка • 15 декабря 2017
пишу відразу, мета мого звернення не давити на жаслість і нічого не випрошувати, ні пожертв ні грошей, окрім поради. Я неможу стояти осторонь і дивитися як людина замерзає. Мені шкода іі і її дитини!
KROX@• 15 декабря 2017
До місцевої влади зверталися і соціальни служб. Такі родини повинні бути на контролі!!!
KROX@• 15 декабря 2017
*соціальних
KROX@• 15 декабря 2017
Ще можна звернутися до журналістів, вони всіх на вуха поставлять.
автор Аноним_Русалка • 15 декабря 2017
зверталась, мер сказав що займеться цим особисто, сказав що розібють ій борг щоб оплачувала частинами, потім прийшли із газовой служби і сказали, що хто вона така що посміла звертатися на гарячу лінію, що вони все одно вдключать газ, так ій нерви трепали все літо і в кінці літа відключили, мер каже шо це іі проблеми що хай шукає гроші і оплатить борг. Вона немає ні батьків ні чоловіка, нема кому ій допомогти
ЖующаЯКонфету• 15 декабря 2017
Може подивитися у сторону якихось притулків для жінок, вона там кілька місяців зможе перебитися, а навесні вже щось виріщувати. Бо зараз швидко нічого не зміниться.
Мама Чели• 15 декабря 2017
Ответ дляМанный комочек
шукайте Центр соціальних служб для дітей, сім*ї та молоді району чи міста, де проживає подруга, багато питань нез*ясовано -чи отримує допомогу як малозабезпечена? чиє житло, в якому проживає, чому не оформила субсидію. Як варіант - тимчасове проживання в соціальному центрі (центрі підтримки), поки не вирішить свої проблеми. Сподіваюсь, подруга не зловживає алкоголем і т.п, дитина доглянута
Я такая боевая• 15 декабря 2017
Автор, скажіть, а вона подавала на соціальні виплати, наприклад, як малозабезпечена чи мати-одиначка? На субсидію?
В меня кума сама виховує трьох дітей. Живе в маленькому містечку, з роботою теж дуже важко. То має доплату, як малозабеспечена.
KROX@• 15 декабря 2017
Ответ дляМанный комочек
Чому Ви до того газу вчепилися? Безоплатно його не подають. А як і підключать, чим буде платити? Нехай краще пічне опалення місцева влада допоможе поремонтувати.
Слепок стопы• 15 декабря 2017
1. З роботи скоротити не мали права.
2. В селі чоловіки є? Зробіть толку і відремонтуйте грубу.
Слепок стопы• 15 декабря 2017
*толоку
автор Аноним_Русалка • 15 декабря 2017
Ответ дляВолшебная палочка
я це розумію, але для пічного потрібно котел або пічку поремонтувати, я дрова сама купила.
Місцева влада не допомагає, алкогоем не вживає, дитина доглянута і ходить в школу, у хаті чистота. Жінка порядочна. Соціальну допомогу отримувала пів року, на субсидію подавала, дали ій мізерну субсидію. За газ рахунки були по 3 тисячі в міцяць, а зарплата у неї була 1800 грн. І на ці гроші ій треба було ще місяць жити. Хата у неі аварійна побудована років 100 назад з вальків. Незнаю навіть як це описати літературною мовою.
KROX@• 15 декабря 2017
Зверніться на консультацію до юриста. Він допоможе грамотно ’звернутися’ до місцевої влади і соц. служб. Бо вини постійно будуть футболити. І я б ще звернулася на СТБ. Хочаб листа на редакцію напишіть. Місцава влада або служби повинні забезпечити житлом. А односельці? Настільки байдужі?
автор Аноним_Русалка • 15 декабря 2017
Ответ дляВолшебная палочка
Односельці байдужі, повірте. Кожен думає за себе, проблеми іншого по барабану
Слепок стопы• 15 декабря 2017
Ответ дляМанный комочек
Три тисячі гривень за газ??? В неї хата 240 квадратних метрів?
KROX@• 15 декабря 2017
Ответ дляСлепок стопы
Я теж трохи не розумію....
Обращеница• 15 декабря 2017
Пишість до уповноваженого з прав людини, просіть влаштувати до закладу, де опікуються одиникими матерями з малолітніми дітьми, яким ніде жити (особливо в зимовий період).
автор Аноним_Русалка • 15 декабря 2017
Ответ дляСлепок стопы
ні, хата дуже стра, побудована з глини, вінка пропускають тепло
автор Аноним_Русалка • 15 декабря 2017
хата дуже стара, їйпонад 100 років, побудова з глини, котел теж старий і аварійний, котлу більше 30 років, у дверях зазори і пропускають тепло
22Анна• 15 декабря 2017
Звернутися на телебачення. Написати свою історію на Говорить Украіна і Стосується кожного. І чекати дзвінка від редактора. Це самий дієвий спосіб допомгти таким людям.