Мая твая не панимать• 17 декабря 2017
Я жертва маркетингу
Дівчата, ви купилиб цукерки -новорічний подарунок за 83грн вага цукерок 500грн?
Такий подарунок вибрала мама з батьківского комітету. На всі притензії батьків не реагувала.
Сьогодні я своїм дітям на цю суму купила вдвічі більше дорощіх цукерок.
Притензій не висловлювала, але мені якось неприємно.
КтоЕслиНеЯ• 17 декабря 2017
Ответ дляДумы мои думы
Ваша мама из РК хворая, как можно было из всего многообразия подарков в ммагазинах купить занюханый лукас((((
Житомирские Ласощи ещё и Одесса это 3 ужасные марки
ОхиИВздохи• 17 декабря 2017
Автор, я ни разу в жизни не ела конфет лукас, но королевский шарм- это худшие конфеты какие можно представить.
У нас такие на поминки берут и т.д.
КтоЕслиНеЯ• 17 декабря 2017
Ответ дляМая твая не панимать
Мама бк фітоняшка , цукерок напевно не їсть, )))) звіки вона знає які бувають цукерки)))) Головне УПАКОВКА)))
а у нас бабушка говорит что ей все равно какие лишь бы сладкие, накупит лукаса и одессы и радуется
Мая твая не панимать
• 17 декабря 2017
Ответ дляКтоЕслиНеЯ
То в мене батько такий)) пенція висока, а цукерки в кращому випадку купує ромашку :)
Ответ дляМая твая не панимать
Я ПРОТИ ОДНООСІБНОГО ПРИйнятя рішення!
От і тут в нас виникли протирічча що до вибору подарунку, але можна знайти спільний -правильний вибір. Доречі моя донька в школі навчається 4рік, і проблем з подарунками ніколи не було , я не є головою комітету в школі, але там більш адекватні люди.
А вам бы хотелось,что бы вы расписали по сколько грамм каждых конфет купить ,вы же 83грн сдали? Я сдала деньги и слава Богу,что есть люди которые занимаются организацией праздника.
Мая твая не панимать
• 17 декабря 2017
Ответ дляКирикова
Ваши конфеты не особо лучше.
За 80 грн.500гр.это не дорого.
Моїх цукерок було вдвічі більше, і хватить писати неправду.Ви напевно купуєте цукерки по 500грн 1кг.Не у всіх такі статки.
Ответ дляМая твая не панимать
Я купила ті цукерки для себе додому, вибирали чоловік з дітьми. Це не значить що ці цукерки я вибрала для дітей в колектив.
Я в першу чергу радилась і робила би голосування у вайбері, хай більшість і вибрала б. А тут вирішила 1людина.
Я ГБК много лет, давала детям выбрать сладости, писали на листиках свои пожелания. Выбирала одинаковые и похожие у большинства детей.
Потом покупала и складывала, но не конфеты, шоколадки, батончики, киндеры и т.п. Все были очень довольны:)))
Налетчица Муся• 17 декабря 2017
Ответ дляБензопирен
83 грн за 500 гр хороших конфет это не дорого
Автор покупала наразвес, а в наборе - коробочка. В упаковке всегда дороже. Плюс возможно наразвес акция была какая-то, а на подарки сейчас неит скидок, наоборот, цены лупят.
И вообще, всех недовольных я бы отправляла самим пойти купить на всю группу, дотянуть в руках (ну или на машину и бензин раскошелиться), и при этом всем недовольным угодить.
Бубль Гум)• 17 декабря 2017
Ответ дляМая твая не панимать
Ага -ага, всі подарунки особливо Лукас 500г -по 83грн?
За виправлення помилок -дякую. Навчіть де підтянути граматику, а то кульгає вона в мене:)))
В школу мені вже пізно, а вчителі зараз бувають такі,що їх треба інколи вчити.
У вас все хромает, и математика, на 83 грн вы купили исходя из стартпосте дорогуших конфет килограмм, и понятие хорошие, показали тот же Лукас и подобную фигню, обозвав дорогущими, дорогущими это Моцарт и подобные.
И у вас я вижу потребность кого-то учить? И РК надо учить, и учителей? Прежде чем кого-то учить надо соответствовать. У вас пока полно необоснованных претензий ко всем, и желание что бы именно было по вашему, потому что по умолчанию вы
умнее всех в своих глазах
Voblochka-26• 17 декабря 2017
Ответ дляМая твая не панимать
Мене не включили в групу, бо я сказала що моїм дітям неголовна упаковка.Списали на те що неправильно записали мій номер. Пропонувала їм інший варіант, навіть свою допомогу. Мама бк стояла на своєму. Я дійсно не кіпішувала, просто тихо сказала.
Дівчата, не кіпішуйте, нормальний той подарунок, але на мою думку, за 83грн можна було купити щось краще. Мамі дякую, але треба враховувати побажання інших.
Мы в этом году решили не покупать готовые наборы , а сами собираем из полезных вкусностей. Я даже имела неосторожность ввязаться их собрать, отл я и не в РК. Но на том условии, что я на своё усмотрение решаю что там будет. Вот все купила и запаковала, в среду утренник, посмотрим как понравится.
А учитывать пожелания всех нереально. РК на то и РК чтобы у них были полномочия самим решать, а не подстраиваться под каждого
Бубль Гум)• 17 декабря 2017
Ответ дляОхиИВздохи
У нас такие на поминки берут и т.д.
Лукас также полная химическая фигня, хорошие конфеты дорогое удовольствие, автор набрала дешовое фигни под девизом дорогущими конфеты, умора конечно.
Бубль Гум)• 17 декабря 2017
Ответ дляМая твая не панимать
В вашем случае вы купили то же самое.
Ответ дляМая твая не панимать
Покупаю дорогие, меньше по ко-ву, но качество лучше.
Если мама грк не реагирует на возмущения родителей, надо выбрать другую.
Бубль Гум)• 17 декабря 2017
Ответ дляМая твая не панимать
Ещё раз килограмм конфет за 83 грн?
Бубль Гум)• 17 декабря 2017
Ответ дляКирикова
Автора, например))))
Мая твая не панимать
• 17 декабря 2017
Ответ дляbejalla
Звичайно молодці що купили, але купити маючі гроші і дурень може, а от догодити -це вже інше. На мою думку, треба було брати або в подарунковому пакетику цюкерки які самі фасували , або в заводскій упаковці рошен, світоч -але дешевше ніж 83грн.Хто хоче більше цукерок, або особливу упаковку, тоді можна своїй дитині купити, і покласти дома під ялинку.
Розумні мами в бк так і роблять, свято -це перш за все свято, а тоді подарунки.
Налетчица Муся• 17 декабря 2017
Ответ дляМая твая не панимать
Подарунок в баночці коштує 83 грн
Вага 500г Лукас
В іншій купці -це цукерки які я купила сама.
Вага 500г Лукас
Значит надо было пойти себе пЭрсональную баночку купить, упаковать и принести чтоб подарили.... и сэкономить три копейки... из серии поехать на другой конец Киева за дешевой булочкой.
Я не пойму, неужели ваши дети целый год одни барбарЫски видят, что вам та баночка за 50-100 грн. погоду сделает, что все так за них переживают??? подарите ребенку 3 кг тех конфет, какие Вам нравятся, а то пусть будет фигня от садика. всегда так было.
Кина_не_будет• 17 декабря 2017
ото у Вас проблемы, да мне вообще пофиг какие там будут конфеты
а Вам если важно - нужно было этим самой и заняться
Ждушечка• 17 декабря 2017
автор, ви, напевно, і цукерки в коробках не купляєте? Новий рік - той випадок, коли подарункова упаковка має значення, крім того, там написано, що всередині ще сюрприз
вважаю, адекватна ціна
а щодо одноосібного прийняття рішення - це правильно, у вайбері би всі пересварилися і згоди не дійшли, одним подавай рошен за 50 грн., інші рошен за 100 хочуть, ще інші - розважні і в прозорому кульку, четверті - той же лукас захочуть, п’ятим - все одно шо, лиш би гроші не здати, так може до 8 березня згоди і дійдете
це все дрібниці життя... з роками навчитеся мимо проходити і менше заморочуватися!)))))
вважаю, адекватна ціна
Мая твая не панимать
• 17 декабря 2017
Ответ дляVoblochka-26
бажаю щоб всім, все сподобалось!
Доречі після отримання подарунку я ніяким чином не висловила своє фе.До купівлі говорила, що моїй дитині головне вміст подарунка, а не упаковка.
Мая твая не панимать
• 17 декабря 2017
Ответ дляЖдушечка
вважаю, адекватна ціна
Хто скільки заробляє, так собі і дозволяє. Треба враховувати достаток різних людей -мені було шкода платити гроші за цей чужий вибір.Розумію що це колектив, але це не колективний вибір.
Тра Ля Ля• 17 декабря 2017
То есть вашему ребёнку не важна упаковка? Вы предлагали на НГ детям в детский сад конфет на развес в пакетик насыпать?
Отличный подарок и недорогой. Странная вы.
Мая твая не панимать
• 17 декабря 2017
Можна було за ці гроші купити більше цукерок і спакувати в упаковку новорічну, або за меншу суму купити Рошен, Світоч.
Що всі подарунки відомих виробників коштують 83грн +?
Дівчати, прозрійте, я живу не в Київі, середня зп жінок 3400грн.І платити лише за упаковку це бред. Я проти такого вибору і все. Хай вам таке г.... О куплять за ваші гроші. Вчому я странна? Що маю свою думку?