20 декабря 2017

Столешница Samsung Staron? Отзывы

Дівчата, плануємо замовити кухню у фірмі РОДА, пропонують стільницю SAMSUNG STARON? Хто таку замовляв? Яка якість? Це не кварц, а акрил, він хрупкіший, ніж кварц, але не повинен впитувати плями. І взагалі, напишіть про стільниці зі штучного каменю в обслуговуванні, не жалієте?
Илая 20 декабря 2017
Берете нож и режете образец, только так можете проверить её прочность. Насчет плям - берете зеленку, йод, красный антисептик для рта (орасепт? не помню названия) и капаете, через 6 мин стираете и смотрите в обох случаях и на образец и на продавца.
автор Лапка 20 декабря 2017
Ого, прям в лоб. Але я читала відгуки в інтернеті, пишуть, що образці показували нормальні, а поставили погані стільниці, наче впарили якийсь китайський аналог. От і думаю, може цей samung не такий і поганий, головне щоб не впарили аналог під цим брендом
автор Лапка 20 декабря 2017
Акрил крихкіший від граніту, тому йогоножем різати напевно не можна, відразу попередять
автор Лапка 20 декабря 2017
І ще питання, хто замовляв стільці з штучного каменю в салонах, маркують на них бренд виробника? Тобто, якщо ви замовили бренд якийсь, щоб відповідало зразку
автор Лапка 20 декабря 2017
Стільці-Стільниці
И.О. человека 20 декабря 2017
Собі акрил не брали, він не коштує тих грошей, звичайна пластмаса.
Сергей-044-587-97-87 15 января 2018
Рекомендую столешницу из кварца, намного лучше чем акрил!!! http://topreal.org/katalog/stoleshnitsy/stoleshnit...