13 сентября 2013

4-я АКДС перед садом. Делать или нет?

Ситуация такая: 3-ю АКДС делали 2,5года назад. Все эти 2,5года мне никто и словом не обмолвился, что нужна еще ревакцинация, хотя раньше всегда звонили и приглашали. Сейчас ребенку 3,5года, в понедельник должны были в ПЕРВЫЙ раз идти в сад. Сегодня звонит наша участковая - срочно приходите в понедельник на 4-ю АКДС, а то мы вам не подписываем разрешение в сад. В понедельник сделаете, мы вам все подпишем, можете ходить. А я вот себе подумала: это что, сделать прививку и на след. день в сад? Разве так можно?
Вправе ли я попросить отсрочки ревакцинации? Тем более мы совсем недавно болели, только выздоровели.
Pavelolka 13 сентября 2013
Месяц должен пройти после болезни. Да и вакцина не легкая, после нее поберечься бы.
автор Шумелка Мышь 13 сентября 2013
Ответ дляPavelolka
Месяц должен пройти после болезни. Да и вакцина не легкая, после нее поберечься бы.
да вот и я о том же. А имеют правво отказать в посещении детского сада, кто знает?
Марина1002 13 сентября 2013
После вакцины 2 недели сад посещать нельзя.
Pavelolka 13 сентября 2013
Ответ дляШумелка Мышь
да вот и я о том же. А имеют правво отказать в посещении детского сада, кто знает?
Смотря как поставила заведующая. В нашем саду закрывали глаза на это. Не раз на форуме читала, что у других скандалы были.
ПАЦАНКА О 13 сентября 2013
Я бы недельку после прививки лучше не повела

Но если сейчас пойдете в сад, там снова болезни...

Лучше подождать недельку, сдать анализы, сделать прививку и еще подождать недельку, а потом в сад

А Вы что, когда начали делать прививки - не интересовались совсем графиком прививания?
мне кажется сейчас нет ни одной мамы, которая б не знала, что АКДС делают 3 раза, а потом через год четвертый
автор Шумелка Мышь 13 сентября 2013
Ответ дляПАЦАНКА О
Я бы недельку после прививки лучше не повела

Но если сейчас пойдете в сад, там снова болезни...

Лучше подождать недельку, сдать анализы, сделать прививку и еще подождать недельку, а потом в сад

А Вы что, когда начали делать прививки - не интересовались совсем графиком прививания?
мне кажется сейчас нет ни одной мамы, которая б не знала, что АКДС делают 3 раза, а потом через год четвертый
не знала((
автор Шумелка Мышь 13 сентября 2013
обычно медсестра всегда звонила и приглашала на очередную прививку. Я честно думала, что у нас уже все в порядке с прививками.
mena 13 сентября 2013
требуйте отсрочку ревакцинации!
mena 13 сентября 2013
Ответ дляШумелка Мышь
обычно медсестра всегда звонила и приглашала на очередную прививку. Я честно думала, что у нас уже все в порядке с прививками.
здоровый крепкий ребенок важнее чем порядок дат вакцинации ;)
не болейте!
Весенний Марафон 13 сентября 2013
Ответ дляШумелка Мышь
да вот и я о том же. А имеют правво отказать в посещении детского сада, кто знает?
нет не имеют. Это у Вас ревакцинация уже. Нас уговоривали перед садом, хотя бы одну акдс сделать. В сад щли, когда было 2,5 года.

По закону, если сбит график вакцинации, они не имеют права ребёнка не взять в детский сад.
автор Шумелка Мышь 13 сентября 2013
Ответ дляВесенний Марафон
нет не имеют. Это у Вас ревакцинация уже. Нас уговоривали перед садом, хотя бы одну акдс сделать. В сад щли, когда было 2,5 года.

По закону, если сбит график вакцинации, они не имеют права ребёнка не взять в детский сад.
а заведующая поликлиникой имеет право не подписать разрешение в сад?
манюся 13 сентября 2013
у нас была такая же ситуация!В сад вас,не примут без ревакцинации!Я её покупала!Делала в четверг,а в понедельник в сад!Всё норм прошло!Почему мес нужно сидеть после неё?Бред!Если не будет темпы,то идите всё ок будет!
vikiss 13 сентября 2013
лучше сейчас сделайте ревакцинацию, а когда пойдете в сад , то вообще не сможете ее сделать, ребенок будет часто болеть. Просто сделайте и не идите еще в сад с понедельника, есле все будет хорошо пойдите в середине недели или вообще не ходите эту неделю. Осложнения бывают частенько, температура от 1 дня до недели. У нас бдержалась 4 дня.
Весенний Марафон 13 сентября 2013
Тимаша 13 сентября 2013
Ответ дляШумелка Мышь
а заведующая поликлиникой имеет право не подписать разрешение в сад?
Ой, я уже зубы на этом съела. Сейчас поищу закон и вам скину, если найду закон
манюся 13 сентября 2013
Ответ дляВесенний Марафон
нет не имеют. Это у Вас ревакцинация уже. Нас уговоривали перед садом, хотя бы одну акдс сделать. В сад щли, когда было 2,5 года.

По закону, если сбит график вакцинации, они не имеют права ребёнка не взять в детский сад.
Могут!Имееют полное право!Т.к. если будет ипедемия то под суд пойдёт мед сестра садика и заведующая,а не вы!А если есть медотвод от прививок,то как вы,идёте в сад?Вам не должны вообще в поликлиннике давать направление в сад!
nataplua 13 сентября 2013
Удалено администрацией...
автор Шумелка Мышь 13 сентября 2013
Ответ дляВесенний Марафон
мне уже поздно вступать в такую группу, мы привиты почти полностью, кроме этой последней АКДС-ки))
автор Шумелка Мышь 13 сентября 2013
Ответ дляТимаша
Ой, я уже зубы на этом съела. Сейчас поищу закон и вам скину, если найду закон
буду благодарна))
автор Шумелка Мышь 13 сентября 2013
Ответ дляnataplua
Удалено администрацией...
спасибо, я уже решила делать Инфанрикс, как и три предыдущих
Тимаша 13 сентября 2013
Стаття 15. Запобігання інфекційним захворюванням у дитячих
закладах

Прийом дітей до виховних, навчальних, оздоровчих та інших
дитячих закладів проводиться за наявності відповідної довідки
закладу охорони здоров´я, в якому дитина перебуває під медичним
наглядом. Довідка видається на підставі даних медичного огляду
дитини, якщо відсутні медичні протипоказання для її перебування у
цьому закладі, а також якщо їй проведено профілактичні щеплення
згідно з календарем щеплень і вона не перебувала в контакті з
хворими на інфекційні хвороби або бактеріоносіями.

Дітям, які не отримали профілактичних щеплень згідно з
календарем щеплень, відвідування дитячих закладів не дозволяється.
У разі якщо профілактичні щеплення дітям проведено з порушенням
установлених строків у зв´язку з медичними протипоказаннями, при
благополучній епідемічній ситуації за рішенням консиліуму
відповідних лікарів вони можуть бути прийняті до відповідного
дитячого закладу та відвідувати його.

Порядок проведення медичних оглядів дітей і форма довідки для
прийому їх до дитячих закладів установлюються центральним органом
виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у
сфері охорони здоров´я.

Працівники дитячих закладів підлягають обов´язковим
профілактичним медичним оглядам з метою виявлення хворих на
інфекційні хвороби та бактеріоносіїв у порядку, встановленому
законодавством.

Працівники дитячих закладів зобов´язані:

вести постійне спостереження за станом здоров´я дітей, а в
разі виявлення хворого на інфекційну хворобу - вжити заходів для
його ізоляції від здорових дітей та негайно повідомити про цей
випадок відповідний заклад охорони здоров´я;

систематично проводити гігієнічне навчання та виховання
дітей.

http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/1645-14
автор Шумелка Мышь 13 сентября 2013
Ответ дляТимаша
Стаття 15. Запобігання інфекційним захворюванням у дитячих
закладах

Прийом дітей до виховних, навчальних, оздоровчих та інших
дитячих закладів проводиться за наявності відповідної довідки
закладу охорони здоров´я, в якому дитина перебуває під медичним
наглядом. Довідка видається на підставі даних медичного огляду
дитини, якщо відсутні медичні протипоказання для її перебування у
цьому закладі, а також якщо їй проведено профілактичні щеплення
згідно з календарем щеплень і вона не перебувала в контакті з
хворими на інфекційні хвороби або бактеріоносіями.

Дітям, які не отримали профілактичних щеплень згідно з
календарем щеплень, відвідування дитячих закладів не дозволяється.
У разі якщо профілактичні щеплення дітям проведено з порушенням
установлених строків у зв´язку з медичними протипоказаннями, при
благополучній епідемічній ситуації за рішенням консиліуму
відповідних лікарів вони можуть бути прийняті до відповідного
дитячого закладу та відвідувати його.

Порядок проведення медичних оглядів дітей і форма довідки для
прийому їх до дитячих закладів установлюються центральним органом
виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у
сфері охорони здоров´я.

Працівники дитячих закладів підлягають обов´язковим
профілактичним медичним оглядам з метою виявлення хворих на
інфекційні хвороби та бактеріоносіїв у порядку, встановленому
законодавством.

Працівники дитячих закладів зобов´язані:

вести постійне спостереження за станом здоров´я дітей, а в
разі виявлення хворого на інфекційну хворобу - вжити заходів для
його ізоляції від здорових дітей та негайно повідомити про цей
випадок відповідний заклад охорони здоров´я;

систематично проводити гігієнічне навчання та виховання
дітей.

http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/1645-14
спасибо, значит могут, в принципе. Речь идет аж о консилиуме
Тимаша 13 сентября 2013
Но, в Конституции Украины написано:
Стаття 53. Кожен має право на освіту.

Повна загальна середня освіта є обов´язковою.

Держава забезпечує доступність і безоплатність дошкільної, повної загальної середньої, професійно-технічної, вищої освіти в державних і комунальних навчальних закладах; розвиток дошкільної, повної загальної середньої, позашкільної, професійно-технічної, вищої і післядипломної освіти, різних форм навчання; надання державних стипендій та пільг учням і студентам.

{Офіційне тлумачення положень частини третьої статті 53 див. в Рішенні Конституційного Суду № 5-рп/2004 від 04.03.2004}

Громадяни мають право безоплатно здобути вищу освіту в державних і комунальних навчальних закладах на конкурсній основі.

Громадянам, які належать до національних меншин, відповідно до закону гарантується право на навчання рідною мовою чи на вивчення рідної мови у державних і комунальних навчальних закладах або через національні культурні товариства.
Тимаша 13 сентября 2013
Форма отказа для поликлиники

Завідувачу поліклініки №

батьків дитини

Заява

Я, , заявляю про відмову від усіх профілактичних щеплень, а також проби Манту, флюорографії й інших профілактичних медичних маніпуляцій моїй дитині , окрім випадків термінової медичної допомоги за життєвими показаннями.

1) Відмовляюся від подальших вакцінацій, ревакцінацій та біопроб (Манту, р.Пирке) через наявність у їхньому складі одного (у деяких випадках- декількох відразу) з токсичних компонентів: солей ртуті, солей алюмінію, формальдегіду, фенолу. За результатами міжнародних досліджень ці речовини є причинами розвитку Аутизму, хвороби Альцгеймера, раку, Синдрому Раптової Дитячої Смерті.
2) Відмовляюся від можливої вакцинації краснухи, Гепатиту A, ветрянки з етичних міркувань через використання у виробництві вакцин диплоїдних клітин тканин абортованих плодів людини.
3) Дана відмова є обміркованим та зваженим рішенням, прийнятим на підставі детального і всебічного вивчення питань, пов´язаних з вакцинацією, особистого досвіду і цілком відповідає нормам діючого законодавства.

Ознайомлений зі змістом Закону України ’Про захист населення від інфекційних хвороб’, лікарем проінформований про можливі наслідки відсутності щеплень.

Також хочу звернути Вашу увагу, що вакцинопрофілактична діяльність Вашого медичного закладу суперечить законодавству України, оскільки внаслідок такої діяльності здоров´ю пацієнта може бути завдано шкоди через поствакцинальні ускладнення (Додаток 1 до Інструкції з Наказу МОЗ №48 від 03.02.2006), що заборонено статтею 42 Закону України „Основи законодавства України про охорону здоров´я”.
У разі відкриття карної справи за фактом спричинення вказаної шкоди комусь із пацієнтів, ця заява може служити обставиною, що обтяжує Вашу провину, - бо є попередженням про факт порушення законодавства України

Нагадую Вам, що інформація про факт цієї заяви стосується стану здоров’я громадянина, тому є лікарською таємницею і не підлягає розголошенню, згідно законодавства України.

Но вы ж всё таки хотите делать прививку, правильно? И ни одного отказа не писали? Вас просто не позвали в поликлинику?
Если Вы ещё там не переругались ни с кем. сделайте липовую справочку о ОРВИ. И дадут медотвод на месяц. Тогда не имеют права не взять в сад.
автор Шумелка Мышь 13 сентября 2013
Ответ дляТимаша
Но, в Конституции Украины написано:
Стаття 53. Кожен має право на освіту.

Повна загальна середня освіта є обов´язковою.

Держава забезпечує доступність і безоплатність дошкільної, повної загальної середньої, професійно-технічної, вищої освіти в державних і комунальних навчальних закладах; розвиток дошкільної, повної загальної середньої, позашкільної, професійно-технічної, вищої і післядипломної освіти, різних форм навчання; надання державних стипендій та пільг учням і студентам.

{Офіційне тлумачення положень частини третьої статті 53 див. в Рішенні Конституційного Суду № 5-рп/2004 від 04.03.2004}

Громадяни мають право безоплатно здобути вищу освіту в державних і комунальних навчальних закладах на конкурсній основі.

Громадянам, які належать до національних меншин, відповідно до закону гарантується право на навчання рідною мовою чи на вивчення рідної мови у державних і комунальних навчальних закладах або через національні культурні товариства.
видимо, из каждого закона есть свои исключения
автор Шумелка Мышь 13 сентября 2013
Ответ дляТимаша
Форма отказа для поликлиники

Завідувачу поліклініки №

батьків дитини

Заява

Я, , заявляю про відмову від усіх профілактичних щеплень, а також проби Манту, флюорографії й інших профілактичних медичних маніпуляцій моїй дитині , окрім випадків термінової медичної допомоги за життєвими показаннями.

1) Відмовляюся від подальших вакцінацій, ревакцінацій та біопроб (Манту, р.Пирке) через наявність у їхньому складі одного (у деяких випадках- декількох відразу) з токсичних компонентів: солей ртуті, солей алюмінію, формальдегіду, фенолу. За результатами міжнародних досліджень ці речовини є причинами розвитку Аутизму, хвороби Альцгеймера, раку, Синдрому Раптової Дитячої Смерті.
2) Відмовляюся від можливої вакцинації краснухи, Гепатиту A, ветрянки з етичних міркувань через використання у виробництві вакцин диплоїдних клітин тканин абортованих плодів людини.
3) Дана відмова є обміркованим та зваженим рішенням, прийнятим на підставі детального і всебічного вивчення питань, пов´язаних з вакцинацією, особистого досвіду і цілком відповідає нормам діючого законодавства.

Ознайомлений зі змістом Закону України ’Про захист населення від інфекційних хвороб’, лікарем проінформований про можливі наслідки відсутності щеплень.

Також хочу звернути Вашу увагу, що вакцинопрофілактична діяльність Вашого медичного закладу суперечить законодавству України, оскільки внаслідок такої діяльності здоров´ю пацієнта може бути завдано шкоди через поствакцинальні ускладнення (Додаток 1 до Інструкції з Наказу МОЗ №48 від 03.02.2006), що заборонено статтею 42 Закону України „Основи законодавства України про охорону здоров´я”.
У разі відкриття карної справи за фактом спричинення вказаної шкоди комусь із пацієнтів, ця заява може служити обставиною, що обтяжує Вашу провину, - бо є попередженням про факт порушення законодавства України

Нагадую Вам, що інформація про факт цієї заяви стосується стану здоров’я громадянина, тому є лікарською таємницею і не підлягає розголошенню, згідно законодавства України.

Но вы ж всё таки хотите делать прививку, правильно? И ни одного отказа не писали? Вас просто не позвали в поликлинику?
Если Вы ещё там не переругались ни с кем. сделайте липовую справочку о ОРВИ. И дадут медотвод на месяц. Тогда не имеют права не взять в сад.
хотим, раз уж предыдущие сделаны. А потом начнутся болячки в саду, снова отсрочки. А я читала, что нужно до 4 лет сделать ревакцинацию. Наверное, все-таки стоит сделать до сада, посидеть еще недельку дома((
Тимаша 13 сентября 2013
Ответ дляШумелка Мышь
видимо, из каждого закона есть свои исключения
Конституция есть НАИВЫСШИЙ ЗАКОН, по этому все остальные законы не действительны, если они противоречат конституции
YasyaYa 13 сентября 2013
Постою и послушаю.интересненько
Тимаша 13 сентября 2013
Ответ дляШумелка Мышь
хотим, раз уж предыдущие сделаны. А потом начнутся болячки в саду, снова отсрочки. А я читала, что нужно до 4 лет сделать ревакцинацию. Наверное, все-таки стоит сделать до сада, посидеть еще недельку дома((
Если хотите привиться, до сада, тогда прививайтесь, и посидите дома. Вы правы, в саду по любому будут болячки, да и холода уже на носу. Только ребёночек перед прививочкой должен быть здоров на протяжении месяца ( это так по нормам ). Сдайте на всякий случай анализы.
Тимаша 13 сентября 2013
Девочки, если кто то не хочет вообще прививки делать, вот есть группа в одноклассниках Прививкам нет. Там много инфы, законов и т.д.

http://www.odnoklassniki.ru/privivkamnet