Іринka• 14 сентября 2013

Пчёлки Кидстаффа помогают Нестору

Добро пожаловать в наш дружный улей:)
Присоединяйтесь к Благотворительной Ярмарке Нестора Алексеенко!

ВСЕ ЛОТЫ Ярмарки здесь:

https://picasaweb.google.com/107537578909103569457...

Благотворительные СП здесь:

Нестору Алексеенко 7 лет.

Диагноз - сосудистая мальфармация левой доли печени, печеночная недостаточность.

Эта болезнь смертельно опасна, у ребенка совсем мало времени!

Нестора мучают сильные боли и ужасный зуд по всему телу.

Он не может ни играть, ни учиться, ни даже отдыхать,
ведь ночью зуд усиливается и не дает уснуть.

Спасет жизнь ребенка только пересадка печени в Бельгии.

Цена жизни - 109 000 евро

Срок сбора - до 15 октября

* * * * *

Больше информации, документы и реквизиты для помощи:

тема на форуме -  https://www.kidstaff.com.ua/forum/viewtopic.php?t=...

группа помощи ВКонтакте -  http://vk.com/ot_serdca_serdcu

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Правила Ярмарки прописаны в первом посте данной темы.

olka_snegurka• 26 сентября 2013
Ответ дляТасюня
Усі новини про закриття збору проспала. Ну слава Богу!Значимть так, досилаю Ярослав і Топ-хет. Якщо СП по легінсах ніхто не хоче, то тітка Таня йде на заслужений відпочинок.
на какой это отдых ты собралась? Низзззяя!!!

Balovana• 26 сентября 2013
Ответ дляІринka
клас!
готуйся, що вас усі будуть дівчинкою обзивати))
ми катались у червоній колясці з гоночними принтами, то малого вічно дівчинкою звали, хоч на дівчинку ну зовсім не схожий (просто тому,що червона коляска)
Тепер у ній же катаємо малу, то її називають хлопчиком, бо хлопчачий малюнок на колясці
У нас у младшего фиолетовая была и есть (люлька и зимний вариант прогулки), сейчас летнюю зелененькую взяли.
Фиолетовую выбрал средний - долго именно эту модель именно фиолетовую по всему интернету искали - нашли!
автор Іринka • 26 сентября 2013
Ответ дляТасюня
я тобі дам заслужений відпочинок
я хочу легінси і джегінси (минулорічні з мене падають), і курточки у них там файні))
єдине, що зупиняють неоднозначні відгуки про менеджерів цього сайту
Тасюня• 26 сентября 2013
Ответ дляolka_snegurka
Треба, причому темміново.
olka_snegurka• 26 сентября 2013
Ответ дляBasto4ka
тебе нет, еще не пришли те 200 шт
а я думала, они у тебя в наличии...о,кошмар, а я девочкам сказала - что скоро будут ... секир-башка мне, всё!
Basto4ka• 26 сентября 2013
Ответ дляІринka
клас!
нас и так постоянно девочкой обзывают
Basto4ka• 26 сентября 2013
Ответ дляolka_snegurka
они уже будут через пару дней я заказала давно так что на этой неделе жди
в наличии 14шт есть

автор Іринka • 26 сентября 2013
Ответ дляТасюня
Треба, причому темміново.

Я теж піду на заслужений, ще тільки Амелію відправимо в Бельгію.
olka_snegurka• 26 сентября 2013
Ответ дляBasto4ka
в наличии 14шт есть
а, ну это ещё нормально - а то я уж подумала, что всё, мне конец
Тасюня• 26 сентября 2013
Ответ дляІринka
я тобі дам заслужений відпочинок
Іринко, виразка дає про себе знати - болить, холера так, що світ немилий. А щодо джеггінсів і легінсів - я своє замовлення теж не менше місяця чекала, двічі замовляла, все слава Богу нормально. Це справді СП для людей з міцними нервами)))
Basto4ka• 26 сентября 2013
Ответ дляolka_snegurka
та не
автор Іринka • 26 сентября 2013
От дивлюсь фотки Данічки. Дуже надихають на те, щоб йти далі.
У кнопика був на днях День народження, ми якось пропустили цей момент...

http://vk.com/pomogi_danily?w=wall-47243525_27794
автор Іринka • 26 сентября 2013
Ответ дляТасюня
Бережи себе!
Бігом до лікаря і на дієту.
Насіння льону дуже корисне при виразці.
Мої батьки купують хліб із цим насінням.
Мама каже, що їй помагає.
Ну і менше нервів, переживань, прихованих образ.
Виразка - то психосоматична хвороба
LadyLovе• 26 сентября 2013
Ответ дляBalovana
И я хотела фиолетовую для мальчика, не нашли, чтобы и модель подходила, и цвет насыщенный фиолетовый был. Купили ярко-оранжевую ))))))))))))
Тасюня• 26 сентября 2013
Ответ дляІринka

Лапотусик! МИ просто звикли, що новини про Лілі викладають у групі.
Тасюня• 26 сентября 2013
Ответ дляLadyLovе
У нас для дівчинки була чорно-оранжева, і хвала Богу, бо перейшла Захару.
Еленка32• 26 сентября 2013
Ответ дляТасюня
Привіт! Я теж хочу!! Написала тобі в оп, що думаєш?
Basto4ka• 26 сентября 2013
Ответ дляІринka
Бережи себе!
Бігом до лікаря і на дієту.
Насіння льону дуже корисне при виразці.
Мама каже, що їй помагає.
Виразка - то психосоматична хвороба
эт точно у меня отчим уже 3й раза за август-сентябры лежит с язвой
Тасюня• 26 сентября 2013
Ответ дляІринka
Бережи себе!
Бігом до лікаря і на дієту.
Насіння льону дуже корисне при виразці.
Мама каже, що їй помагає.
Виразка - то психосоматична хвороба
Є в мене насіння вдома, сік картопляний допомагає, але в мене це давній процес - і лікування тривале, тієї зими не долікувалася, треба було антибіотики пити, а тут вагітність... Словом, без антибіотиків не обійтись, але ж я іще трішки годую, тож відтягую похід до лікаря. Так, нерви, плюс бактерія хелікобактер.

Тасюня• 26 сентября 2013
Ответ дляЕленка32
Лєночко, там опт від 20 штук. Я думаю, навряд чи зберемо.
Тасюня• 26 сентября 2013
А поки що добиваю виразку кавою)))
LadyLovе• 26 сентября 2013
Ответ дляolka_snegurka
После полуночи не могу - спуууу Но с утра - как солдат!!!!
И я так
LadyLovе• 26 сентября 2013
Ответ дляТасюня
І я легінси візьму.
Тасюня• 26 сентября 2013
Ответ дляLadyLovе
И я так
А я о першій дня встала, зате до 5-6 ранку бодрячок)))
автор Іринka • 26 сентября 2013
У мене роботи на сьогодні ’вагон и маленькая тележка’, а завтра ще й ювілей у свекрухи, то ж треба буде виглядати принаймні не сонним зомбі.
Тому я сильно мудрувати не буду і оформлю ярмарок Амелі так, як цей (лише позаміняю імена і фото).
Ця тема недовго була, думаю, ще не сильно примелькалась.
Basto4ka• 26 сентября 2013
Ответ дляТасюня
и я хочу теплые
Тасюня• 26 сентября 2013
Ну, дівчатка, не відпускаєте тітку на відпочинок - вибирайте легінси, джеггінси. Ризикнемо?
Balovana• 26 сентября 2013
Ответ дляІринka
Бережи себе!
Бігом до лікаря і на дієту.
Насіння льону дуже корисне при виразці.
Мама каже, що їй помагає.
Виразка - то психосоматична хвороба
У мамы моей тоже язва, все время нервничает.
Муж с эррозией желудка, как раз сейчас посадила го на лён.
Basto4ka• 26 сентября 2013
Ответ дляТасюня
да да да если пролечу у меня есть мама и невестка
Тасюня• 26 сентября 2013
Ответ дляІринka
клас!
І в нас перша червона з чорним була - задоволена страшенно, двох діток витримала коляска, а стан супер! Хоча вона на любителя - там поворотні передні колеса, треба приловчитися керувати.