Статус Ква• 21 февраля 2018

Саксофоніст Вінниця. Хочу привітати сестру))))

Сьогодні в моєї сестри день народження, хочеться подарувати емоціїї ) Як натура романтична, зраділа б саксофоністу(+квіти).Я не уявляю як це організувати (живу за 400км), сестра день народження святкувати не буде, зараз вона вже зранесенька в церкві ( людина сильної віри). Можливо хтось користувався такими послугами? Вам би сподобався такий подарунок? Уявляю , що він прийде додому з квітами і подарує музичну композицію на 5хв. Чи вони на дім не захочуть прийти? Чи взагалі не заморочуватися і обійтися доставкою квітів?????Що скажете і підкажете???Дякую!!!
Алиса в стране Советчица• 21 февраля 2018
Лучше цветы. Саксофонист может поставить ее в неудобное положение - врядли она обрадуется, встретившего в домашнем халате и тапках. Мне не понравилось когда меня внезапно поздравляли в прямом эфире радио, я не знала как себя вести, только опозорилась, как мне кажется, за то подарку от этого радио была рада)

=встретивши его=
автор Статус Ква • 21 февраля 2018
Спасибо, что откликнулись