Хи хи, ну ну• 26 февраля 2018

В кого кругла форма лиця? яка у вас стрижка/зачіска?

Дівчатка, в кого така ж проблема як в мене? Яка у вас довжина волосся, стрижка, колір і т.д.???
Розумію що не всім підійде щось одне та все ж. поділіться пліз!

мене кругле лице, скільки живу стільки й експерементую зі своїм виглядом. З хвостиком ходити аж ніяк не можу бо тоді ще кругліша виглядаю.)) Була вже брюнетка, рижа, зараз натуральна(т.руса). Пробувала каре(рівне, і спереду подовжене), каскад, пряме . поєднувала з чолкою рівною, косою, боковою, без чолки.
Все не те, ніяк не можу знайти щось своє.
Кілька років тому, після родів була якраз гарна довжина, можна було робити що завгодно. Записалась в обл. центр в супер салон на стрижку до стиліста) Собі уявляла що прийду, скажу "на ваш смак робіть що хочете щоб мені підійшло")))) ага, розмріялась)) на мене подивились як на дивну))) у висновку вивалила купу бабла за те що вкоротили довжину))))
колись було густе волосся і все виглядало більш менш нормально. зараз рідке стало. бракує об"єму або що)
з літа моя перукарка пішла в декрет( в неї легка рука і все швиденько відростає в разі чогось))), і страшенно боялась йти до іншого перукаря. з літа не стриглась. попередній Каскад вже відріс, дивитись на себе не можу. треба йти шось робити, а незнаю що(((
klana5• 26 февраля 2018
просто ровные длинные волосы покрашены 9 уровнем. пробор набок
СМСница• 26 февраля 2018
у меня пикси с длинной челкой. Типа такой http://www.9linesmag.com/wp-content/uploads/2015/0...
22031986• 26 февраля 2018
Короткая стрижка на очень густые волосы. Длинные - не подходят)))
младокошкина• 26 февраля 2018
Ответ для22031986
А можно фото? У меня очень густые волосы и не могу подобрать стрижку.
автор Хи хи, ну ну • 26 февраля 2018
Ответ дляСМСница
Здається мені що в мене з такої стрижки будуть помітні лише щоки!!))))
автор Хи хи, ну ну • 26 февраля 2018
Ответ для22031986
так, і мені цікавий приклад. наскільки коротке?
_ХАТШЕПСУТ_• 26 февраля 2018
градуированое каре и косая чёлка
я думаю у вас больше проблема во внутреннем состоянии, потому вы себе никак не нравитесь
Леди_на_драндулете• 26 февраля 2018
косая челка, косой пробор и каскад
Я не такая• 26 февраля 2018
Мне идут такого типа стрижки. Круглое лицо, немного курносый нос, голубые глаза, светлые волосы. У меня сохранены эти картинки в телефоне, каждый раз показываю парикмахеру и прошу что-то подобное. Своего нормального парикмахера так и не нашла за 8 лет, город миллионник, каждый раз стригусь в другом салоне в надежде на чудо. Увы. Часто даже ровно подстричь не умеют эти ’мастера’
Выступаю Я.• 26 февраля 2018
Как-то так
Выступаю Я.• 26 февраля 2018
Ответ дляЯ не такая
Вам за 50?
Лагшмивара• 26 февраля 2018
Сперва полюбите своё круглое лицо, а потом ищите стрижку.
автор Хи хи, ну ну • 26 февраля 2018
Я люблю своє кругле лице) просто при коротких стрижках відкривається низ лиця, а в мене він проблемний, бо щоки круглі і не виражений підборідок.
Лагшмивара• 26 февраля 2018
Мне нравится Селена Гомез, у неё круглое лицо.
Я не такая• 26 февраля 2018
Ответ дляВыступаю Я.
Вам за 50?
А вам за 70?
Я не такая• 26 февраля 2018
Ответ дляВыступаю Я.
Как-то так
Вы способны понять пару слов, например ’короткая стрижка’? Хотя вопрос риторический)))
Лагшмивара• 26 февраля 2018
Не мучьте себя, пусть волосы отрастают, оставьте их в покое на год-два.
Выступаю Я.• 26 февраля 2018
Ответ дляЯ не такая
А вам за 70?
95, но журналы ’Работница’, ’Крестьянка’ и ’Бурда’ лет 30 не читаю, а ваши картинки как раз оттуда.
Хранительница чешки• 26 февраля 2018
Пряме довге волосся, блондинка. Нічого інше мені не йде.