Сижуревувшоке• 02 марта 2018

Болить верх живота після тнаців. Що це може бути?

Вчора була в клубі, на славу потанцювала пару годин майже без перерви. Але під кінець вечора почав дуже боліти живіт в самому верху під ребрами по центру і трохи ближче до лівого боку. Ледве добралась додому. Сьогодні зранку все було добре, але зараз знову почалися болі, хоча не такі сильні як вчора ввечері. Спиртного не пила взагалі, голодна також не була,. Хоча танцювати ходжу дуже рідко, але займаюсь спортом, тому фізичні навантаження для мене не новина. І взагалі веду активний і здоровий спосіб жиитя, з травленням ніколи не було великих проблем.Від чого може так сильно боліти живіт?
Улучшанский-Ухудшанский• 02 марта 2018
Гарні були тнаці Це м´язи)

Проработник• 02 марта 2018
Там поджелудочная но от танцев странно чтоб она болела. Что ели вчера?
KROX@• 02 марта 2018
Дотанцювалась . Скоріш за все невралгія. Десь защемило нерва.
Кусочек Сыра• 02 марта 2018
пресс)))
Кусочек Сыра• 02 марта 2018
верхний пресс точнее
автор Сижуревувшоке • 02 марта 2018
Ответ для Улучшанский-Ухудшанский
Гарні були тнаці Це м´язи)
Не думаю. Болить ніби всередині. М’язи досить треновані, на животі видно кубики пресу. Навіть перед танцями була дві години на трейнінгу.
автор Сижуревувшоке • 02 марта 2018
Ответ дляПроработник
Нічого нового, як щодня. Перед виходом свіжий зелений салат і йогурт.
дама_из_декрета• 02 марта 2018
И я думаю, что пресс
автор Сижуревувшоке • 02 марта 2018
Ответ дляKROX@
Ойоо. Таке буває після танців?

Бабайко• 02 марта 2018
крепатура
автор Сижуревувшоке • 02 марта 2018
Ответ дляКусочек Сыра
верхний пресс точнее
Прес тренований, видно кубики
Король дивана• 02 марта 2018
Невралгия. Нужно отлежаться или меньше двигаться и пройдет
автор Сижуревувшоке • 02 марта 2018
І ще під кінець було таке відчуття ніби гази вверху живота, гикавка і трохи відрижка була. Танцувала не на повний шлунок.
автор Сижуревувшоке • 02 марта 2018
Ответ дляКороль дивана
Напевно, лежу надивані і п’ю час з фенхелем. Трохи краще стало, але все одно ще болить.