Багиня• 08 марта 2018
А Ви святкуєте свій День Нароження, ювілей?
Я маю на увазі сімейних людей і саме світкування в ресторані, з великою кількістю гостей, з музикою, ведучим і т.д.
Справа в тому, що через 1,5 місяці мені 30 )
Останній свій ДН я святкувала в 20 років, в колі подруг, друзів, було весело і класно, так само, як і у 18 і 19 років.
В 22 вийшла заміж, в 23 народила першу дитину, з того часу свій ДН не святкую, чесно не мала часу і бажання. Хоча ДН дітей святкуємо, але не щороку. Дітям цікаво, весело, чекають хрещених і подарунків). Але на ДН дітей і гостей менше, - 10-15 чоловік.
На рахунок мого ДН - уже пів року думаю над ним....
Якщо кликати гостей, то чоловік 100 буде (родичі мої + чоловіка, куми, друзі і ще + діти в кожного).
Якщо когось не кликати - буде образа...
Реально витрачати великі гроші просто так і за 1 день ЖАЛЬ((
А витрати будуть такі ж самі, як на весілля)
Робити скромне свято - теж не варіант))
Подарунків не хочу, все, що треба можемо купити.
Посуд, постіль, картини і різний хлам - вже немає куди складати.
Але, якщо я не буду святкувати - не всі мене зрозуміють.
Я взагалі не знаю, як бути, справді.
Чи задоволені?
Чи варто?
Якщо когось не кликати - буде образа...
Робити скромне свято - теж не варіант))
Я взагалі не знаю, як бути, справді.
Чи задоволені?
Чи варто?
Результат:
вже голосів:
58 (81.69%)
НЕТ
13 (18.31%)
ДА
Багиня
• 08 марта 2018
Вибачте за помилки, поспішала))
Нароження - *Народження
світкування - *святкування
Нароження - *Народження
світкування - *святкування
Не умею мерить• 08 марта 2018
Всегда отмечаю свой День рождения в ресторане,но у меня это переросло в встречу любимых подруг и одноклассниц)))вообщем девичник
Багиня
• 08 марта 2018
Ответ дляНе умею мерить
в мене так було до одруження))
Не умею мерить• 08 марта 2018
Ответ дляжижифреймут
в мене так було до одруження))
а у меня с замужеством)))это мой праздник,как хочу так и отмечаю
Багиня
• 08 марта 2018
Ответ дляНе умею мерить
Я б так не змогла) ми дружна сім’я, завжди разом і тільки разом
Найрідніші люди повинні бути поряд в цей день (вечір)!

Не умею мерить• 08 марта 2018
Ответ дляжижифреймут

с подругами традиция))а семья -это святое,так что День рождения превращается в маленькую свадьбу.Сегодня с подружками отметили праздник,а завтра с семьёй,Ой,вернее вчера и сегодня восьмое марта.
Калёва Замалёва• 08 марта 2018
Терпеть не могу свой др. Не отмечаю. Разве что на работе среди коллег выставлюсь и дома посидим с мужем и ребенком
Мядуза аля моргонер• 08 марта 2018
у меня был юбилей -45 в декабре, праздновать не хотела, укатили семьей в Египет. намного интересней ресторана и гостей.
Тётушка Лошадь• 08 марта 2018
юбилей - обычный праздник, считаю, что ресторан и пышное гуляние - не обязательно, лучше на эти деньги семьей рвануть на отдых... главное, не ресторан, а компания... но если хочется праздника именно в ресторане (чтоб дома не готовить, чтоб не быть уставшей, чтоб может и программа развлекательная...), то почему бы и нет? можно и не ждать юбилей, например, моя знакомая, так и 27, 28 отмечала.... мое мнение, были бы финансы свободные, а если юбилей в ресторане в ущерб отдыху, например... или юбилей в долг... то лучше дома отметить или на природе:-)
Даха-сваха• 08 марта 2018
У меня др в июне... красота.... уже много лет сидим своей семьёй: муж, детки, мои мамочка и Папочка на даче на террасе... шашлык, овощи, вино.... впрочем, как и остальные летние выходные, если мы в Киеве..... больше мне никто и ничего не надо....
ДеньгиНеСдаю• 08 марта 2018
Если можете себе позволить, то почему нет. Если такие траты в напряг, то это верх безрассудства
Я не представляю даже свадьбу на 100 человек, не оо, что ДР ))
Розавенная• 08 марта 2018
Мы на наши др стараемся с мужем уехать заграницу ) деньги те же , что и гулянка в ресторане - а удовольствия намного больше )
Organic• 08 марта 2018
На мои 30 лет уехали всей семьёй отдыхать на неделю,ДР на 100 человек для меня страшный сон
ДелиВерка• 08 марта 2018
Вот недавно праздновали в ресторане. 28 чел и среди них 4 детей. Подарки очень хорошие, но в основном деньги. Деньгами отбила половину суммы. Да и в принципе не в них дело - главное хотела всех увидеть и собрать вместе + ничего не готовить.
100 чел автор - это что свадьба??? Это за гранью реального (((
Можно подумать, что Вы супер-звезда и все хотят отгулять у Вас на вечеринке))) ЗАЧЕМ такой размах? Пригласите только самых-самых близких, кто реально дорог Вам.
Багиня
• 08 марта 2018
Ответ дляНе умею мерить
Автор,сто человек -это перебор
лучше потратьте эти деньги на себя.
Ні, реально багато стільки)
Дворюдні і троюрідні сестри, брати, кумів багато, похресники)
І просто хороших друзів.
Ми з чоловіком ,як сіли список гостей зложувати, то не очікували, що стільки получиться
І просто хороших друзів.
Багиня
• 08 марта 2018
Ответ дляНе умею мерить
Автор,сто человек -это перебор
лучше потратьте эти деньги на себя.
Золоті слова
я теж так думаю)
але ж хочеться відчути себе принцескою
в центрі уваги
але, як подумаю, скільки ще на одяг піде для всієї сім’ї
і потім той одяг нікуди не одягнеш
Золоті слова
я теж так думаю)
але ж хочеться відчути себе принцескою
в центрі уваги
і потім той одяг нікуди не одягнеш
Багиня
• 08 марта 2018
Ответ дляМядуза аля моргонер
Ну, звичайно, що цікавіше
молодці
Багиня
• 08 марта 2018
Ответ дляРозавенная
в нас теж така думка є)
але зимою добряче потрали на Буковель
Багиня
• 08 марта 2018
Ответ дляДелиВерка
В нас заведено кликати всіх) це Західна україна) Волинська обл)
Ми народ дуже гостинний)
я згідна, що 100 чоловік перебор
в мене одних двоюрідних 12 чоловік + їх жінки/чоловіки, діти.
а ще троюрідні!
і ще чоловіка!
кумів багато
Скоротила до 60 чоловік список, але мені не полегшало
Один дитячий стіл на 20 чоловік
Ми народ дуже гостинний)
я згідна, що 100 чоловік перебор
а ще троюрідні!
і ще чоловіка!
кумів багато
Один дитячий стіл на 20 чоловік
Багиня
• 08 марта 2018
Ответ дляКарапулька
не святкую категорично жодні дати, ні з розмахом, ні в сімейному колі
а чому так?
Багиня
• 08 марта 2018
Ответ дляМалинка
Нет. Терпеть не могу свой ДР.
Ось моя мама так само каже....
А чому, Вам неприємно коли Вас вітають?