Выручалка• 11 апреля 2018
Посоветуйте хорошую частную школу или платные классы на Позняках, идем в 1 класс
Старший сын ходил в "мистецький" клас 296 школы, платили около 1300 грн в месяц, но сейчас уже ее нет, ищем что то подобное или более менее не дорогую школу в р-не Позняки
Подскажите, буду благодарна
Хитрушка-чекушка• 11 апреля 2018
З цього року не буде платних класів. Лише програма’ на крилах успіху’ буде вартувати 200грн у місяць за зошити. Росток/інтелект відмінили.
Муууумие• 11 апреля 2018
Ответ дляХитрушка-чекушка
Ви впевнені що росток інтелект відмінили?)
Выручалка
• 11 апреля 2018
Ответ дляХитрушка-чекушка
Питання, а зараз Ваш старший син продовжує навчання у 296?
нет, пошли в другую гимназию
Хитрушка-чекушка• 12 апреля 2018
Ответ дляВыручалка
нет, пошли в другую гимназию
А в яку, якщо не секрет?
Хитрушка-чекушка• 12 апреля 2018
Ответ дляМуууумие
Ні, не впевнена. Ще ніхто точно не знає.
Муууумие• 12 апреля 2018
Ответ дляХитрушка-чекушка
Поэтому я и переспросила , так как утвердительно написали, а это не совсем так. У нас набирают два класса, росток и интеллект
Хитрушка-чекушка• 12 апреля 2018
Ответ дляМуууумие
Супер. На позняках все нуш і крила.....