Гидроусилитель руля• 11 апреля 2018
Пляма, висипка біля рота дитини
Появилася пляма біля ротика у сина ( 7 років), появилася маленька, але збільшується. На цій плямі шкіра суха, почервоніння.
До шкіряного попадемо у п`ятницю...може хтось підкаже що це може бути.
Гага Газу• 11 апреля 2018
заочно трудно судить
Но,если уже официально медицина переходит на онлайн диагнозы, сделаю намек
стрептодермия,аллергический дерматит,герпесс.
В любом случае,чтобы стрептодермия не подключилась,есть мазь Стрептоцидовая
Гидроусилитель руля
• 11 апреля 2018
Ответ дляГага Газу
заочно трудно судить
У нас шкіряний приймає тільки у середу і п`ятницю, маленьке місто. Сьогодні його не було, сказали у п`ятницю буде приймати. Можливо завтра підемо до дитячого лікаря.
На герпес не похоже..
Дякую
На герпес не похоже..
Дякую