Муроводчица• 22 апреля 2018

Порадьте бюджетний телефон!

Знаю, що створюю 100500 тему по даному питанню))) Але порадьте нормальний телефон з оптимальними характеристиками в ціні 5000грн. І щоб було 2сім плюс карта пам´яті, бо дуже сподобався Хуавей Р8, але слот лише гібрид( або 2сім, або 1сім+карта пам´яті).
автор Муроводчица • 22 апреля 2018
Як щодо Xiomi ? Варто вірити їх характеристиці?

Алиса в стране Советчица• 22 апреля 2018
Ответ дляМуроводчица
у нас в семье у всех Xiomi - довольны. да и по цене - отлично
ВсеПроВсехЗнаю• 22 апреля 2018
Очень даже варто.
автор Муроводчица • 22 апреля 2018
Ответ дляАлиса в стране Советчица
А яка саме модель? Там слот на 2сім плюс карта пам´яті?
Идууу--уууу блин• 22 апреля 2018
Идеальный вариант ксиаоми, у меня редми ноте 4X, там 3 гигабайта оперативной памяти, большой экран, 2 симки, аккумулятор очень хороший
автор Муроводчица • 22 апреля 2018
Ответ дляИдууу--уууу блин
Дякую.
Скільки часу вже користуєтесь?
Идууу--уууу блин• 22 апреля 2018
Ответ дляМуроводчица
Дякую.
Скільки часу вже користуєтесь?
С июля того года
Глаголица• 22 апреля 2018
Додайте 2499,и буде Huawei Honor 7x
Дві сімки.Але внутрішньої пам´яті 64Гб.Цього Вам вистачить з головою.
Головний плюс,що пам´ять не на сімці,а в телефоні,вбудована.Вона завжди набагато швидша ,ніж будь яка картка пам´яті.
До того ж там 4Гб оперативної.Все літає.Платформа від Хуавей одна з найстабільніших.Краще навіть за Самсунг.Не пожалкуєте.
Скільки того життя,і що таке 2499 в нас час,
Твердая валюта• 22 апреля 2018
Ответ дляГлаголица
Додайте 2499,и буде Huawei Honor 7x
я плакать.По работе нужен телефон ... Жаба давит 8000 грн вынуть с кошелька,когда мальку нужны лекарства.

автор Муроводчица • 22 апреля 2018
Ответ дляТвердая валюта
І я з вами поплачу, ціна більша за мою зп