Курс капусты• 01 мая 2018
Тут є гіпертоніки? Підкажіть ...
Чоловіку кардіолог виписав конкор, коли його приймає тиск нормальний починаємо зменшувати дозу тиск скаче. Чоловіку 41 рік. Якось не хочеться вже до кінця життя на таблетках сидіти. Чи по іншому ніяк? Раніше пив Енап, але він не допомагав.
Курс капусты
• 01 мая 2018
Ответ дляОстановщица
Убрать соль полностью для начала
Взагалі нічого не солити? Вам допомогло?
Петросянша• 01 мая 2018
конкор
прекрасный препарат . Если его одного достаточно , то вообще все супер.
У меня пожизненно конкор + амлодипин (((
И тот и другой максимальные дозы.
То есть утром конкор . А к вечеру по 2!!! максимальные таблетки амлодипина.
И то же - пожизненно.
И тот и другой максимальные дозы.
И то же - пожизненно.
Курс капусты
• 01 мая 2018
Ответ дляАнонимушка
Постоянно уже
Це ж майбуть не дуже корисно. Одне лічить , друге....
Остановщица• 01 мая 2018
Ответ дляКурс капусты
Да. Потом постепенно перешла на ПП
Просто ничего не солить для начала.
Да, будет не вкусно, то со временем привыкнете
Оно того стоит
Просто ничего не солить для начала.
Оно того стоит

Аноним_1455• 01 мая 2018
Ответ дляКурс капусты
А зачем вы уменьшаете дозу? вы надеялись попить таблетки и гипертония уйдет? Не надейтесь, дозу вам могут только увеличить. Будет на таблетках все время если захочет жить.
Кофе в лобби• 01 мая 2018
Если скачет, значит, рано уменьшать дозу. Да, возможно, до конца жизни. Возможно, нет. Кто ж тут может знать?
фрау Гитта• 01 мая 2018
Таблетки пить постоянно пожизненно, если нет- то у гипертонии 2 конца: инфаркт и инсульт, выбирайте, что по душе
Курс капусты
• 01 мая 2018
Ответ дляПетросянша
конкор
И тот и другой максимальные дозы.
И то же - пожизненно.
И тот и другой максимальные дозы.
И то же - пожизненно.
Скільки Вам років?
Так збиває нормально до 130-70,іноді 125-65. Тільки бере дозу 2.5, зразу 150/90
Петросянша• 01 мая 2018
Ответ дляКурс капусты
это да. Но если перестать пить, то может в любой момент случиться инсульт , например .
И , тогда , надо подумть, а что лучше ?
Конкор или инсульт?
Или инфаркт ?
выбор всегда за вами
И , тогда , надо подумть, а что лучше ?
Конкор или инсульт?
Или инфаркт ?
выбор всегда за вами
Аноним_1455• 01 мая 2018
Ответ дляКурс капусты
Скільки Вам років?
к чему такие эксперименты, это же не простуда.
Петросянша• 01 мая 2018
Ответ дляКурс капусты
Скільки Вам років?
я пью 10....
что бы иметь 120-130
Угадайс• 01 мая 2018
Чоловіку теж 41. Довго підбирали препарати, зараз зупинились на схемі вранці бісопролол+діокор, ввечері бісопролол+діфорс. По іншому не допомагало.
КликОЛЬКА• 01 мая 2018
Дієта в т.ч. контроль кількості рідини.
Сіль - просто без фанатизму.
Конкор - препарат для ’довгого’ курсу лікування. Якщо після зменшення дози, появляються проблеми - продовжуємо мінімум два тижні.
В принцнипі, можна подивитися більш дешеві аналоги...
Сіль - просто без фанатизму.
Курс капусты
• 01 мая 2018
Ответ дляАноним_1455
Думаю рано на таблетки підсідати((( хочеться без них((
Курс капусты
• 01 мая 2018
Ответ дляУгадайс
Ого два рази на день?
Курс капусты
• 01 мая 2018
Я думаю раніше чи пізніше організм звикне і конкор перестане допомагати , а тоді що(((
Угадайс• 01 мая 2018
Ответ дляКурс капусты
Ого два рази на день?
Так, йому так назначили в стаціонарі. Тиск доходив до 180/120. Поки приймає місяць. Далі можливо будуть корегувати.
Бронетапок• 01 мая 2018
Ответ дляКурс капусты
Яку саме?
Бессолевую, я давно на такой диете. Уменьшила количество мяса. Всё без соли и соответственно- жареного-копчёного жирного нельзя.
Курс капусты
• 01 мая 2018
Ответ дляУгадайс
Ваш сам приймає чи нагадуєте? Бо якщо я зранку не нагадаю ніхто нічого не вип’є.
Курс капусты
• 01 мая 2018
Ответ дляБронетапок
Я колись пробувала перевести його на говядину, індичку. Два місяці експериментів і нічого. Плюнула і їмо свинину.
Курс капусты
• 01 мая 2018
Ответ дляволосатое стекло
Як можна самостійно зменшувати дозу? Ви хіба лікар?
Ну ми ж спостерігаємо. Просто я думала поприймає і «зіскочити»
фрау Гитта• 01 мая 2018
Ответ дляКурс капусты
тогда будут другие препараты