Кишечная палочка• 13 мая 2018

Кому залишать дитину?

дуже прошу вас холодним розумом та серцем розтлумачити кому ж таки залишать дитину?
ситуація така

молода жінка 30 років трагічно гине (осінь 2017року)
в неї залишається дитина (дівчинка, 8р)
з чоловіком розлучилась, як дитині було +- 2роки
проживали до смерті в квартирі троє - мати, дитина та бабуся (мати загиблої)

після розлучення на аліменти батька не подавали (бо нехотілось тієї всієї мороки, і щоб лишній раз його не бачити, як то кажуть не чіпай гі...но не буде смердіти)

батько дитини - судимий, щось незначне, не страшне, але 2 рази точно, випиває, наразі має нову сімю (не знаю чи оф розписаний чи ні, і маленьку дитину, буквально пару місяців як народилась)

з самою померлою знайома з 2013 року (десь приблизно 4 роки) ніколи від неї не чула про нього
вперше його побачила на похоронах і ось вже пройшло 8 м, більше він ніде не "просматрівался"

тепер тато хоче забрати дитину собі.....буде ж виплата по втраті годувальника і можливо (хоча врядлі, будуть виплати після рішення суду, бо загинула жінка за дуже трагічних обставин й ще йде слідство)
дитина, хоче бути лише з бабусею

чи є шанси, що дитину залишать бабусі?

можливо є такі хто вже пройшов через подібне, підкажіть, порадьте
Чудо-Рыба-кит• 13 мая 2018
Бабушка должна обратиться в опекунский. И не тянуть. По общению ребенка с психологом, ребенка могут оставить бабушке.
ЛолитаНеРазлита• 13 мая 2018
Дівчинку залишать бабусі тільки після позбавлення батька батьківських прав, а так, нажаль, батько має повне право.
автор Кишечная палочка • 13 мая 2018
Ответ дляЧудо-Рыба-кит
так психолог з дитиною займався
Вечно недо...• 13 мая 2018
Ответ дляЧудо-Рыба-кит
+
Я такая боевая• 13 мая 2018
К сожалению у отца все карты на руках. Бабушке сил и терпения и хорошего адвоката и свидетелей .Которые дадут показания в суде обо всех деталях отношений мамы и отца ребенка.
автор Кишечная палочка • 13 мая 2018
Ответ дляЛолитаНеРазлита
я не дуже добре орієнтуюсь в термінах, але вже було 1 слухання
його позбавляють батьківських прав
Чудо-Рыба-кит• 13 мая 2018
Ответ дляКишечная палочка
так психолог з дитиною займався
Опекунский уведомили, что отец не принимал участия а жизни ребенка?
ЛолитаНеРазлита• 13 мая 2018
Але бабусі потрібно боротись. Шанси є однозначно. Хай звернеться за допомогою в службу у справах дітей і якщо є можливість знайде хорошого адвоката по цивільним справам.
Чудо-Рыба-кит• 13 мая 2018
Ответ дляКишечная палочка
його позбавляють батьківських прав
Ну и все. Ребенка оставят бабушке.
Я такая боевая• 13 мая 2018
Ответ дляКишечная палочка
його позбавляють батьківських прав
Чудово,тоды нехай бабуся подає документи в опікунський
ЛолитаНеРазлита• 13 мая 2018
Ответ дляКишечная палочка
його позбавляють батьківських прав
Задача бабусі позбавити його і тоді 100% дитину дадуть їй під опіку.
Помидорина• 13 мая 2018
Если в суде докажут, что это все время он не помогал и не интересовался ребёнком, то могут оставить бабушке, но это надо заниматься!
автор Кишечная палочка • 13 мая 2018
бабуся молода 45-50 років, сучасна
дівчинка ходить в гімназію
бабуся теж в освіті працює

порядна сімя
дівчинка завжди доглянута, причесена, гуртки, все як має бути

але думаю слухи про матеріальну допомогу - спокусили батька
хоча яка там зараз допомога, тисячі 2 напевно
а от якщо призначать якісь виплату за загибель матері....то може бути в разі більше, але ж то наша держава....може й взагалі замнуть то діло
Запароленое одеяло• 13 мая 2018
Бабушке нужен хороший адвокат+свидетели, которые смогут выступить в суде. Шансы хорошие, но расслабляться не надо.
ЛолитаНеРазлита• 13 мая 2018
Якщо бабусі нададуть опіку над дівчинку, то вона ще матиме опікунські виплати. Не пам´ятаю суму точно, але здається, що десь біля 3-4 тис. Неабиякі гроші, але все ж таки підмога.
автор Кишечная палочка • 13 мая 2018
свідки можуть бути сусіди?
хтось з компанії, що гуляли разом?

а дитину можуть питати на суді з ким вона хоче бути?
ЛолитаНеРазлита• 13 мая 2018
Ответ дляКишечная палочка
свідки можуть бути сусіди?
хтось з компанії, що гуляли разом?

Ні, вона ще маленька.
Ms. Искренность• 13 мая 2018
а что случилось с мамой?( что за трагкдия?
Вся такая растыкая• 13 мая 2018
Ответ дляЧудо-Рыба-кит
++
автор Кишечная палочка • 13 мая 2018
Ответ дляMs. Искренность
дівчатка зараз не можу написати
Вся такая растыкая• 13 мая 2018
Ответ дляЛолитаНеРазлита
батько не реалізовував ці права протягом усього часу після розлучення.
Опікунський має розглянути справу, а можливо і суд.
автор Кишечная палочка • 13 мая 2018
Ответ дляВся такая растыкая
вже вияснила
в опікунський вже все було написано ще зимою і за пару тижнів в суд

але він бореться чи то за дитину, чи то за гроші :((((
ЛолитаНеРазлита• 13 мая 2018
Ответ дляВся такая растыкая
Опікунські й нічого не дасть абсолютно. Позбавлення розглядається тільки через суд, а встановлення опіки можна також через суд, а можна через службу у справах дітей
ЛолитаНеРазлита• 13 мая 2018
Ответ дляКишечная палочка
вже вияснила

Потрібен гарний адвокат і все у вас вийде. Повірте моєму досвіду. Більше 10 років працювала в службі у справах дітей. Була присутня не на одному розгляді в суді таких справ. Добрий адвокат - це ваше все.
Вся такая растыкая• 13 мая 2018
Поддержите бабушку, помогите хотя бы морально, чтобы ребенок не достался тому, кому он реально не нужен.
автор Кишечная палочка • 13 мая 2018
Ответ дляЛолитаНеРазлита
ох так!......

треба людину яка має ’набиту руку’ на таких справах
здається адвокат вже мав подібні справи

я так перейнялась, бо сама в такому віці залишилась без мами (мене правда ніхто не ділив і не забирав, але рости з батьком я знаю як це......) і зараз дивлячись на цю дитину, хочеться її так сильно обняти бо вона сама не знає що їй ще треба буде пережити.....
автор Кишечная палочка • 13 мая 2018
Ответ дляВся такая растыкая
та вона йому реально не потрібна, забере ту дитину, зіпхне своїм батькам, а гроші буде пропивати

бо сунути таку дорослу дитину (зі своїми, звичками, з характером, з заскокакми), в якої ще й травма, що мама загинула
й сунути до хати, де нещодавно ще одна чужа жінка родила, і в якої може бути після родова депресія, немовля, яке може кричати цілу ніч........
Вся такая растыкая• 13 мая 2018
Ответ дляКишечная палочка

++