Алгонавт• 15 мая 2018

Хочу отдать сына в армию. Посоветуйте!

Парень 19 будет летом, не учится, не работает, ничего не хочет делать. Возможно ли отдать его в армию до призывного срока который будет в 20 лет? Послушаю, если у кого то был подобный случай...
автор Алгонавт • 15 мая 2018
Ответ дляДніпрянка
Не знаючи подробиць, радити предметно важко. Тато є? Участь у вихованні сина бере?
В загальних рисах є два шляхи:
1. По-хорошому. Сідайте поговорити з сином по душам - чого саме він хоче від життя і як саме ви йому можете допомогти. Може, він хоче поміняти спеціальність, не на того вчиться, на кого хоче саме він. Може, за кордон на заробітки хоче. Може, закохався і думає, що інші задачі у житті неважливо взагалі. По дорослому йому пояснюєте наслідки нинішньої нехочухи.
2. По-поганому. Купуєте нагайку і влаштовуєте йому армію вдома. Підйом зранку, не встає - батогом по плечах. На обід перловку - не хоче їсти, ходить голодний. Не витримав і втік з дому - спить в парку під кущем. Гроші заробляє сам на все.
Обидва шляхи мають свої переваги і недоліки, обирати вам.
А здавати сина в армію, щоб там над ним познущалися інші - це моральна трусість. Самі ситуацію розрулюйте.
Оба варианта проходили. У него на все один ответ - у меня все хорошо. Денег не просит, только кушает и моется и спит днём. Ночью шляется.
Разговаривать - одевает наушники.
Ему накакать на всех.

Дніпрянка• 15 мая 2018
Ответ дляАлгонавт
Разговаривать - одевает наушники.
Ему накакать на всех.
А ким хоче стати по професії?
автор Алгонавт • 15 мая 2018
Ответ дляДніпрянка
А ким хоче стати по професії?
Он ничего не хочет. Ничем не интересуется. Перестал читать книги, смотреть фильмы. Улица, наушники с музыкой, дурь. У него по его мнению - все хорошо. И трогать его нельзя, потому что он становится не адекватный.
Ой, все( типо выговорилась. Нерешаемая проблема(
Дніпрянка• 15 мая 2018
Ответ дляАлгонавт
Депресія від безпорадності. Він не бачить шляху самореалізації. І у цьому винні ви-батьки. Вчитися він десь пробував, працювати десь пробував? Ви йому допомогли, власним прикладом надихнули?
Не розумію, чесне слово. Ви ж якось планували його майбутнє з підліткового віку чи оце тільки сьогодні прокинулися?
І про тата мовчите. Він що каже, ідея про армію -його?
Рогнеда Карповна• 15 мая 2018
Ответ дляАлгонавт
В нашем городе не берут.увы
И зря вы так об армии. Нынешним деткам армия нужна чтобы увидеть реальную а не компьютерную жизнь.
Но спасибо за ответ
Не хочу развивать тему - забанят (((((
Рогнеда Карповна• 15 мая 2018
Ответ дляПотрындельница
Не гоните. Срочников в АТО не отправляют. Это вам не подвиги в Афгане
Ну как бы да.... Отправляют контрактников, типа.....
«На передову кинули 18-річних дітей», — волонтер просить підтримки і розголосу!
Генштаб, виконуючи обіцянку головнокомандувача ЗСУ Петра Порошенка, дійсно наповнює сили АТО контрактниками, а не призовниками. Але страшна правда полягає в тому, що контракти укладають з юнаками, які ледь досягли повноліття, а в зону АТО їх направляють після всього лише місяця навчання. Про це розповів шокований волонтер Роман Доник, передають Патріоти України з посиланням на Пресу України.
https://ukrsensations.biz.ua/editor1/12392/
Автор, Вы меня извините за резкость, конечно.... Но я не понимаю и, наверное, никогда не пойму, как мать может пожелать такого собственному сыну?