Сижу_и_плачу• 17 мая 2018
Правильно ли я поступила
Сегодня достаточно жестко поставила на место соседку знакомую.
Наши дети учатся в одной школе, и когда муж в командировке, я с двумя детьми, комп, школьные портфели, зима, мороз, холод, слякоть каждый день иду в школу. В то время муж знакомой был на машине и все время возил малую в школу, она мило мне махала ручкой, видя что я иду пешком. Я несколько дней назад заметила что мой муж ее забирает и завозит вместе с малой в школу, когда везет наших детей. Какие ваши действия ?
aksinja_kot• 18 мая 2018
Ответ дляЭскиз бесконечности
я вже разів 5 написала, що сусідка махала рукою.
сорі, сторінку, де Ви це вказали, якось не дочитала.
але моя думка не міняється. знав би Ваш чоловік раніше про всі ці нюанси, то взагалі б не допустив, щоб виник момент із підвозом.
Сижу_и_плачу
• 19 мая 2018
Ответ дляaksinja_kot
можливо, як сталося так сталося. Я особливо не переживаю.
aksinja_kot• 19 мая 2018
Ответ дляЭскиз бесконечности
тоді навіщо цей топік?)))) сам заголовок навіть...
Сижу_и_плачу
• 19 мая 2018
Ответ дляaksinja_kot
В той момент це було актуально. Життя динамічне. Все змінюється.
aksinja_kot• 19 мая 2018
Ответ дляЭскиз бесконечности
місцеві діви вселили Вам впевненість у правильності і раціональності прийнятих заходів)))))
Аноним_Русалка• 19 мая 2018
Ответ дляaksinja_kot
Вы так и сыпете комплиментами, а говорите не умеете...
Аноним_Русалка• 19 мая 2018
вас как послушать, так забиться в угол и во всех действиях своих ждать одобрения мужа ждать, самой атата что-либо предпринимать-Только муж все решит.
Мудрость женская, она не всегда тихая и неприметная.
aksinja_kot• 19 мая 2018
Ответ дляАноним_Русалка
Якщо чоловік замішаний в бабських розбірках, і одна з цих баб (бо при таких умовах іншого слова не підберу) - його дружина, то він, як розумніший, і має покласти край. хоча, є такі, яким в кайф подивитись на те, ’які баби дури’, та ще й самолюбство своє тішать.
aksinja_kot• 19 мая 2018
Ответ дляАноним_Русалка
я не писала, що не вмію робити компліменти, а що рідко їх роблю. різниця відчутна))))
Аноним_Русалка• 19 мая 2018
Ответ дляaksinja_kot
не занудствуйте
aksinja_kot• 19 мая 2018
Ответ дляАноним_Русалка
не занудствуйте
Ну що Ви! До занудства тут далееко )) а Ви не приписуйте те, чого немає, то може й спілкування стане більш розважливим.