Кто отправлял своих деток в этот лагерь? Очень нужны отзывы!
Оплатила путевку, но начиталась отзывов про виллу Парламент, на которой базируется лагерь, начала сомневаться. На сайте все красиво, заманчиво, но реальных отзывов о лагере и организации не нашла. Вдруг кто-то отдыхал в прошлом году или сейчас детки на первой смененаходятся? очень жду советов.
Мирослава_• 04 июня 2018
Ми їдемо в сімейний табір Sandy Kids Camp. Вже третій рік. Подобається) Але це сімейний табір. Якщо підходить, то можу дати контакти організатора
Мирослава_• 05 июня 2018
Ми у першій зміні будемо. Ціни дійсно хороші, моніторила подібні табори - бачила і 25 тис, і більше. Може десь є і дешевше, але нам підходить тут і проживання, і навчання та розважальна програма для дітей. Це якраз те, що нам потрібно. Щодо харчування, то є овочі та фрукти. Якщо є дитина алергік, то треба попередити і знаю, що можуть коригувати меню. Але мої заплітають все, що готують за дві щоки, тому проблем із їжею у нас не було.
Ответ дляМирослава_
Спасибо! Мы во вторую смену....