13 июня 2018

Кращий друг чоловіка - жінка!

Така ситуація, у чоловіка на роботі декілька років тому з´явилися нова дівчина. І от відколи вона там почали працювати (секретаркою) чоловік тільки про неї і говорить, у приклад її ставити і тому подібне. Тут вона почала захоплювався його улюбленим відпочинком - ходити з ним у гори, і всюди куди він туди і вона. Зараз він її підвищив до свого заступника, тепер чоловік постійно виконує її роботу. Якщо хтось на роботі слово скаже криве в її адресу, від нього чекай агресії, постійно оправдовує. Одного разу їздили відпочивати із друзями, так і вона тут як тут із своїм сином ( розлучена). У нас 2 синів, молодшому 2 роки буде у липні. Так почалося, що Олеся в декреті була тільки 1 рік, і зразу на роботу пішла, кажу, наймай няню - вийду на роботу ( від минулого літа говорить), в садок беруть лише з 2,5 років. Няні не хоче чоловік! Вже реально дістали постійні розмови про неї, її синочка самого розумного, кота линяючого, нові зачіски, нарощенні вії, про мене стільки не знає, скільки про неї. Реально від одного імені Олеся, мене вже тіпає. Вже не раз питалася, чи щось є між ними, тільки сварки, все заперечує! Постійно відвозить її додому у інший кінець міста. Зараз сказав, що вона- це його найкращий друг! Можлива така дружба?? Я перед одруженням також була у дружніх стосунках з хорошим хлопцем, постійно переписувались, але ж не ставила друга у приклад, і коли чоловік почав ревнувати - якось плавно перестали спілкуватись. Можливо зіпсувати їхню " дружбу"? Бо, або це мене засліпляє ревність, або там набагато більше ніж дружба! Ваші поради?
показать весь текст
автор Козяка-маляка 13 июня 2018
Ответ дляМиззери
Оно у вас выдержка. Я не ревниваю но тут бы офигела бы и от ревности очень мучалась бы.
Слишком близкие отношения у них, и это хуже чем просто секс на стороне (даже если секса у них нет) тут надо бить тревогу однозначно, судя по всему муж от нее в восторге
Я до цього часу також була не ревнивою. Тепер і сексу з ним хочу.. хоча пристає дико.
Миззери 13 июня 2018
Ответ дляКозяка-маляка
Я до цього часу також була не ревнивою. Тепер і сексу з ним хочу.. хоча пристає дико.
Да вы совсем не ревнивая, это хорошо, но по-моему дружба зашла далеко, надо прекращать.
Вот как это мудро сделать что бы не вы злбкой остались а он сам разочаровался в подруге без понятия
Почему-то ощущение что ультиматум бесполезен тут
автор Козяка-маляка 13 июня 2018
Ответ дляМиззери
Да вы совсем не ревнивая, это хорошо, но по-моему дружба зашла далеко, надо прекращать.
Вот как это мудро сделать что бы не вы злбкой остались а он сам разочаровался в подруге без понятия
Почему-то ощущение что ультиматум бесполезен тут
Так і є, вона об´єкт обожнювання. Можливо найдуться хороші поради... Бо ніби і батько для дітей хороший, але через неї стосунки стають ні до чого.
Аноним_1473 13 июня 2018
Створіть тему завтра , зараз всі сплять
Мона_Лиса 13 июня 2018
Ответ дляКозяка-маляка
Як сплавити кращого друга???? Є якісь ідеї? Знайома подруга, тихенько йому підговорила, розказала деякі факти, ніби Олеся шльондра грязна, але він робить вигляд ніби йому однаково. Це не було моєю ініціативою! Я остання дізналася.
попросите мужа, чтобы взял вас на работу на ее место. Заодно и больничный будет, когда надо
Валькірія 13 июня 2018
заведіть і собі якихось залицяльників. і хай абрам не спить.
Губки-уточкой 13 июня 2018
На мою думку це більше чим дружба. Мій друг спілкується з двома жінками (так вже склалося що втрьох займаємось однією справою),але дружині своїй в приклад нас не ставить. Ми дві кар´єристки з одвічний браком часу,а вона хазяїчка хоч теж працює. А також ми любимо зустрічатись всі разом, просто так великою компанією з сім´ями.
Конфиденциальность 13 июня 2018
автор, я вам сочувствую, у вашего мужа намечается любовница, это 100%. Начальный период - ’захопився’, потом начнется страсть, ну и потом как по списку.
Что делать? Либо ждать и вести войну партизанскую, либо жестко все пресекать, со скандалом.
Фокус-Покус 13 июня 2018
Ответ дляКозяка-маляка
На пряму сказати, або ця сучка з роботи, і всі стосунки з нею, або ти геть з сім´ї?
Знаю я такую дружбу, у них там думаю все намного больше, мой козёл тоже так дружил(
КоролеВешна 13 июня 2018
Ответ дляКозяка-маляка
На пряму сказати, або ця сучка з роботи, і всі стосунки з нею, або ти геть з сім´ї?
думаю що ваш чоловік вибере останній варіант.
якщо ви звісно цю історію не з пальця висмоктали.
Виниловая пластинка 13 июня 2018
Ответ дляКозяка-маляка
Ні, повірте, я хоч і мама в декреті, але багатьом займаюся, я не схожа на маму-квочку. На вулиці коли гуляю з дітьми, чоловіки хочуть познайомитися. Не один раз пристають, коли забуваю одягти обручку після хатніх справ. Вже 10 років одружені. Їздимо постійно по екскурсіях, буває відвезу дітей до свекрухи, кажу зустрічаємось в кіно. Цікавлюся як пройшов його день, ми розумовляємо, і то не мало. Але чомусь при кожній розмові не обходиться без неї!:((
Сварки про Олесю нічого не дадуть.
Ведуть себе з ним як і раніше, але знайомтеся з чоловіками, хай вам теж будуть друзями. І вам просто необхідна няня і робота чи якесь інше захоплення.
Ангелочек с рожками 13 июня 2018
Найдите себе друга,начните рассказывать душераздирающие истории какой он классный,все зеркально.
Виниловая пластинка 13 июня 2018
Ответ дляКозяка-маляка
Я до цього часу також була не ревнивою. Тепер і сексу з ним хочу.. хоча пристає дико.
І ще подавіться фільм Огнеупорный. Якщо вас зацікавить, то я вам допоможу, але тільки після перегляду фільму.
Люблю кетчуп 13 июня 2018
Ответ дляВиниловая пластинка
І ще подавіться фільм Огнеупорный. Якщо вас зацікавить, то я вам допоможу, але тільки після перегляду фільму.
Я дивилась, чудовий фільм, але не всіх торкає, треба мати хоч трохи християнського виховання у обох з подружжя...
Автор, я іноді до стовпа могла ревнувати, якщо відчувала, що чоловік перестає мною цікавитись і мало уваги приділяє, а у Вас взагалі страшна для мене ситуація...скандали роблять тільки гірше, тут багато гарних порад дали, сил Вам вирішити кризу.
Анонимарик 13 июня 2018
Как только начинается печня про Олесю, так Вы сразу уточняйте,
- а как же так и маникюр и прическа, а мужика нормального не может найти, чтобы и с работы с цветами встречал и за город возил?
- или может нашла, но просто тебе не рассказывает, чтобы не перестал на машине возить и бонусы на работе выдавать
barbara_80 13 июня 2018
Автор, да у вас просто железная выдержка и хладнокровный темперамент! Меня бы трясло сразу, как только эта женщина появилась бы на горизонте. Что за странная привязанность и глубокое знание интимных подробностей: о сыночке, котике...Это раз.
Второе: почему коллега или подруга напрашивается в горы в компании тет-а-тет с семейным мужчиной? Вывод напрашивается сам собой: она искусственно создает ситуацию, при которой возможен интим.
Что бы я сделала на вашем месте? Я бы кричала, бросалась тяжелыми предметами и бушевала. Но это потому, что у меня темперамент такой и это естественно. Есть женщины, по сути своей спокойные и они добиваются больше, выжидая. Как кобра, которая неподвижно стоит, а потом одним броском добивается результата. Переделать свою линию поведения, как здесь советуют - дело зряшное.
Что касается бабского и житейского, то вот что: Олеся многого не добьется, мужика к себе в дом не заманит. Представьте: у него есть двое своих мальчиков, нафига ему смотреть на чужого? Максимум, что может добиться эта дульцинея, так это секса, который в продолжительные отношеньки не перетечет.
Судя по поведению вашего мужа, секса у них пока не было. Такое острое желание говорить о предмете своей заинтересованности все равно с кем, свидетельствует об увлеченности и легкой влюбленности. В общем, пока она ему не дала. Как только пару раз даст - интерес поутихнет.
Дальше смотрите сами: либо, если для вас приемлем вариант физической измены, пережидайте несколько месяцев и живите дальше спокойно или ультимативно прекращайте их отношения.
Леди_на_драндулете 13 июня 2018
Ответ дляaksinja_kot
можливо, Ви надто вдарились в декретні справи. почніть так само, але не нав´язливо, цікавитись ним, не лише в плані сімейних питань, а й чисто його, хай навіть робоче... нехай він чимось почне ділитися. і ви діліться. висижуйте суперницю її ж методами....
Цікавитись потрібно не ним і його справами, а собою. Він чітко сказав- жінка, яка працює, набагато цікавіше ніж декретчиця. Автор, ваш муж - мудак звичайний. У вас не має вибору, як готуватись до виходу на роботу. Я б такого приниження ніколи нікому не пробачила, тим більше, чоловіку, якому народила його дітей. Він вас просто не поважає. А Олесю він хоче, тільки вона ще кочевряжиться скоріш всього, щоб міцніше його на гачок насадити. Стандартний прийом. Однак, скоріш за все, вона може і достойна дівчина і має якості, цікаві для чоловіків. Ви теж зрозумієте правильно - не може жінка ховати свою сутність тільки тому, що поряд одружені чоловіки. Це як вам зараз паранжу одягнути. Може їй тільки і зарплата від вашого потрібна. В будь якому разів, винен ваш чоловік і, щоб розгорнути ситуацію в свою сторону, НІКОЛИ, не сваріть її якості і не кляніть її існування. Визнайте перед чоловіком, що вона дивовижна Але обовязково одразу скажіть все, що ви про нього думаєте. Що він просто зрадник (предатель) і зрадив мати своїх дітей. Якби ви знали, що він такий слабак, і не може витримати період декрету, ви б ніколи не звязали з ним своє життя. І що він може спілкуватись і вихваляти її скільки хоче, бо став вам просто не цікавий. Хай тільки дає гроші на дітей. І почніть займатись тільки собою.
Леди_на_драндулете 13 июня 2018
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Просто напрямую смотря ему в глаза скажите вечером после ужина: ’’почему ты ко мне стал так пренебрежительно относиться? И почему постоянно рассказываешь все мельчайшие детали про эту Олесю, которые обычный знакомый не знает?? Ты же понимаешь насколько мне неприятно ЭТО слушать? Представь - что я тебе также постоянно начинаю рассказывать про какого-то Гарика и выхвалять его, что ты на это подумаешь, а??? Ты настолько некрасиво поступал по отношению ко мне в последнее время, что единственное что я сейчас хочу - БОЛЬШЕ НИКОГДА не слышать про эту девчину и не видеть ее в твоей жизни. Только так ты сможешь восстановить мое доверие и у нас продолжится нормальная и счастливая супружеская жизнь’’.
И слушайте что он начнет говорить, пыхтеть мозгом и как будет меняться его лицо. Скажите это и всё, молчок.. Пусть он сам развивает эту тему и теперь подумает - а как ему быть дальше??
Простите, но запреты со взрослым человеком могут не сработать. И сомневаюсь, что на этом этапе мужу важно доверие автора. Не доверяешь - твои проблемы. Он уже зашел настолько далеко, что явно не боится потерять доверие. Она ему не доверяет уже и что? Как от этого ему хуже жить?
ежик в тумане 13 июня 2018
Ответ дляЛукава_Кiшка
Спят они и давно. Дружба у них, ага
Ну, нарешті. Хоч один коментар дорослої людини. А то ’дружать, дружать...’ Сміх та й годі. Автор, ваші рожеві очки Вам не жмуть?
Парасюха 13 июня 2018
Вы очень терпеливая, автор. Очень
Свекровь к детям вызывайте, сама искать себя в карьере или бизнесе своём. И начинать самой зарабатывать. Без обид, но ситуация очень странная. Думайте о своём будущем
И да, я бы в спортзал записалась. И там нашла приятеля. И зеркало а бы мужа рассказами

Кстати, я бы пришла к свекрови (если хорошие отношения) и в душевной беседе рассказала вашу ситуацию, но под соусом, что так ведёт себя муж подруги. Послушайте ее мнение. А все излияния мужа про эту Олесю тихонько пишите на диктофон. Чтобы потом Мама его убедилась, что вам не показалось
автор Козяка-маляка 13 июня 2018
Ответ дляМона_Лиса
попросите мужа, чтобы взял вас на работу на ее место. Заодно и больничный будет, когда надо
Ну, спеціальності у нас різні, я працюю в лікарні, неврологом. Та й де б він погодився, я впевнена на всі 100000%. Я ж і близько не настільки розумна жінка як Олеся, там без варіантів:)))))
Вообще не факт 13 июня 2018
У меня бывший директор тоже так ’дружил’. Не знаю, было что-то между ними или нет, но там до такого абсурда доходило. Например, директор настойчиво рекомендовал мне делиться деньгами с этой мадам, так как я работаю и зарабатываю (у нас был процент от выработки), а она пасьянсы раскладывала по 8 часов в день. Обстановка на работе всегда была накаленная. Вот уже 3 года как уволилась. Нервы целы, зп выше. До сих пор не понимаю этого абсурда.
Пьера Безухова 13 июня 2018
Тут советуют закатить грандиозный скандал,и смысл??Вы его сами к ней подталкнете,просто кинете в обьятья, тут надо быть хитрее
фрау Гитта 13 июня 2018
Ответ дляКозяка-маляка
Ні, вона прийшла до них на роботу, коли її сину було 3 роки. В той час була ще щасливо одружена. Вже 2 роки, як розійшлася.
в
Шопингмонстр 13 июня 2018
у вас не тот характер, чтоб уничтожить любовницу( вот нет вариантов, кроме он ей надоест (что сомнительно для подчиненной матери-одиночки), сам он не остановится, ждите пока жизнь разлучит их
Утка_в_тапках 13 июня 2018
Автор, я Вам дуже співчуваю, це дуже образливо - коли чоловік порівнює Вас і якусь жінку, витрачає на неї багато часу, та ще й її дитину ставить вище Ваших спільних!
знаєте народну мудрість? жінка має вміти з нічого зробити салат, скандал і шляпку. так от, для Вас настав час скандалу. Вам мудро порадили: попроситися на її місце. особливо наголосіть, що він робить її роботу, в мінус часу на власну сім’ю! возити на інший кінець міста також неприпустимо.
ніякого чоловіка-кращого друга ніхто б не возив.
CanisLupus 13 июня 2018
Ответ дляАнонимарик
Как только начинается печня про Олесю, так Вы сразу уточняйте,
- а как же так и маникюр и прическа, а мужика нормального не может найти, чтобы и с работы с цветами встречал и за город возил?
- или может нашла, но просто тебе не рассказывает, чтобы не перестал на машине возить и бонусы на работе выдавать
И все с улыбкой и максимально искренне))
Маманя 13 июня 2018
по стилю написання враження дежавю. Ви пишете за гроші?
Добро с Кулаками 13 июня 2018
Очень похожая ситуация сейчас у наших друзей. Молодая, все понимающая помощница. Друг. Везде тягает ее с собой во все поездки, на встречи, подвозит, все время есть им о чем поговорить. При этом жена красивая, умная и т. д.
Он явно увлечён, и та помощница только друг ( а может быть уже и нет) только потому, что пока ещё не дала. Но все идёт к этому. При этом человек всем рассказывает, что он семьянин, ничего плохого не делает, что жена - сама ревнивая дура, и вообще у неё что-то с головой стало.
Тут два варианта: или перегорит у него и чувство долга перевесит, или развод. Конечно, ситуация для жены крайне неприятная и унизительная. И где эти заразы берутся, встревают в семью, разрушают.
Добро с Кулаками 13 июня 2018
Ответ дляУтка_в_тапках
Автор, я Вам дуже співчуваю, це дуже образливо - коли чоловік порівнює Вас і якусь жінку, витрачає на неї багато часу, та ще й її дитину ставить вище Ваших спільних!
знаєте народну мудрість? жінка має вміти з нічого зробити салат, скандал і шляпку. так от, для Вас настав час скандалу. Вам мудро порадили: попроситися на її місце. особливо наголосіть, що він робить її роботу, в мінус часу на власну сім’ю! возити на інший кінець міста також неприпустимо.
ніякого чоловіка-кращого друга ніхто б не возив.
Если слабый - может послушает, а если мужичок с самомнением - будет ещё хуже