Mamitta• 13 июня 2018

Ирпень! Срочно нужна ваша поддержка!

автор Mamitta • 13 июня 2018
Блин, текст не добавляется.....

автор Mamitta • 13 июня 2018
Всем привет
Внимание, всем-всем жителям Ирпеня и тем, кто работает/учится в Ирпене.
У меня к вам огромеееенная просьба.
Тут просто #крикдуши.
Мы, родители учеников 17й школы г. Ирпень, подали проект по ’громадському бюджету’ на реконструкцию холла в школе, который сейчас имеет вид старого дряблого ’музея ссср’. потому что директору 30 лет было плевать на все, что касается школы! Мы замахнулись на самую большую сумму- до 500 тыс. Этот проект был одобрен и прошел дальше. Открыто голосование! Только с 11.06 по 19.06 есть возможность проголосовать! Нам крайне важно набрать максимально большое количество голосов.
Вы просто не представляете насколько это важно для нас и для учеников школы #17. Я вас ооочень прошу, помочь нам сделать пребывание детей в школе максимально комфортным. От вас требуется только ваш голос. А если вы расскажете об этом проекте своим родственникам/друзьям/соседям и попросите их тоже принять участие, вы получите +100 в карму!
Пожалуйста!

Голосовать можно следующим образом:

1) В бумажном виде:
Ірпінська міська рада, ЦНАП, 1й поверх, вул. Шевченка 2-а, 11-19 червня 2018 року з 8:00 до 17:00 (з собою мати паспорт, у разі відсутності реєстрації в м.Ірпінь, мати довідку про місце роботи, навчання, служби чи інші документи, які підтверджують факт проживання в місті).
2) В электронном виде:
На сайті Ірпінської міської ради http://www.imr.gov.ua з 00:00, 11.06 до 00:00 19.06.2018.
3) На дому:
Для осіб, які не здатні самостійно пересуватися та мають документи відповідної групи інвалідності, за заявою надісланоюдо 15.06.2018 р. за адресою 08200 м.Ірпінь, вул. Шевченка 2-а. Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики.

___
Важно проголосовать только за один большой проект- 31. И один маленький- 25 (’музичне устаткування для актової зали’).

Прошу вас не быть равнодушными и принять участие в голосовании!! Давайте менять страну к лучшему, начиная с малого!!
#избавимдетейотсовка

Прямая ссылка на проект #31:

https://irpin-budget.e-dem.in.ua/#%2Fproject%2F309...

Прямая ссылка на проект #25:
https://irpin-budget.e-dem.in.ua/#%2Fproject%2F308...
alina3084• 13 июня 2018
Очень хочется красивую школу для наших и ваших деток! Приобщайтесь, жители Ирпеня! Изменим этот совок на современное пространство!
11061977• 13 июня 2018
Розумію вас, самі так голосували. Але не зрозуміло - навіщо якісь проекти, коли школа цього дійсно потребує. І трішки не справедлво, коли за школу будуть голосувти ті, хто відношення до неї немає. В нас таке ж було - голосували кому не лінь. примусово добровільно.
автор Mamitta • 13 июня 2018
Ответ дляСанта Барбара
В 17й школі стільки проблем, а бюджет не резиновий і це не одна школа у місті. Тому якісь проблеми нам вирішать за рахунок вже виділених коштів, а якісь за допомогою такого проекту, якщо виграємо.
Це така справа- сьогодні можна до школи не мати відношення, а завтра вже перевести свою дитину туди...
alina3084• 13 июня 2018
Ответ дляСанта Барбара
На рахунок потреби - саме так, не зрозуміло, чому батьки мають перейматися цими питаннями вазагалі. Але такий час. А ті, хто не мають відношення до школи - рано чи пізно будуть мати - діти ростуть, брати і сестри, онуки і.т.ін. Рано чи пізно всі мають до цього відношення. І круто, якщо вже все буде зроблено. Школа, як на мене, - це показник свідомості громади. І по Україні багато гарних і классних шкіл. І коли повз таку проїзжаєш, і розуміння, що люди хочуть для своїх дітей і умов, і якісного навчання... А Ірпінь і 17 школа в цьому сенсі - десь далеко позаду навіть у порівнянні з деякими пгт....