Крошка Енот• 25 июня 2018
Только начинаю кушать, появляется боль в левом подреберье спереди. Что это значи
Кондуктор автобуса• 25 июня 2018
Не хочу пугать, но у меня так панкреатит напоминает о себе. Обязательно обследуйтесь. Берегите себя.
Крошка Енот
• 25 июня 2018
Ответ дляalibi5
зліва так як ви описуєте-це підшлункова
Цитата:
зліва так як ви описуєте-це підшлункова[
Даже если надавить на то место то болит
Крошка Енот
• 25 июня 2018
Ответ дляКондуктор автобуса
Как это проверить?
Крошка Енот
• 25 июня 2018
Ответ дляGreen_Cat
Підшлункова рідко ’тільки сама’ псується - при захворюванні розвивається дизбактеріоз, гази, понос. Захворювання також доволі часто пальпується.
Дванадцяпипалу і шлунок перевіряють гастроскопом.
***
Ще може бути жовчний (знаю, що він не там), а також гастрит/язва.
***
Есть сильное вздутие. И сейчас принимаю препарат для вывода желчи
Ответ дляКрошка Енот
Однако, спершу треба закінчити чи припинити прийом препаратів, а вже потім говорити про хворобу. Бо, наприклад, якщо тільки їда в рот і иникає біль, то це заставляє підозрювати саме жовчний (спазм).
Якщо ж є здуття - дієта + Колікід (симетикон) для дорослих.