Олена Фільченко• 14 июля 2018

виховання моралі у дітей

Милі мами, підкажіть, чи існує якась дитяча література, яка сприяє адекватному моральному вихованню дітей (особливо дівчаток)? Чомусь в казках я не знаходжу правильної моделі поведінки героїнь. Їх то беруть заміж в перший же день знайомств, то вони мусять одружитися, бо батьки так вважають за потрібне, і тому подібне. В народних казках, принаймні наших, розчаровуюсь постійно.
Підкажіть такі казки, в яких герої би добивались серця дівчини своїми звершеннями, відважністю.
І ще. Як прищепити на підсвідомості думку про шкідливість ранніх стосунків з хлопцями, про
неприпустимість нерозбірливих стосунків .
Коли про це говорити вчасно? Які наводити приклади (можливо, хтось із знаменитостей може бути прикладом, тож хто саме)?
На Тка• 14 июля 2018
Вознесенской ’Юлианну’ может или ’Полианну’ Портер?
бу ба бу ба бу• 14 июля 2018
Послухаю ....
amoa• 14 июля 2018
А сами вы не можете это объяснить ребенку?
Sunlight de Louren• 14 июля 2018
Лучше всего самой придумать сказку и в ней передать все то, что вы хотите привить ребенку. А вообще мне читали сказки про золушку, белоснежку, спящую красавицу и т.д...Но у меня и в мыслях не было отдаться первому встречному и выйти замуж за первого кто предложит. У меня мальчишки. На данный момент мне очень нравится книжка ’Страшне страховисько’, там конечно не то, что вы ищите, но мораль есть )
LittleBlondy• 14 июля 2018
мне Полианна понравилась..но дочка играть в игру ’найди хорошее’ не хочет(( любит поныть
автор Олена Фільченко • 14 июля 2018
Ответ дляamoa
пояснити - це для мене як моралізаторство. На мене особисто ’пояснення’ рідко діяли. В казках все ненав´язливо і дочка їх дуже глибоко сприймає. Та і її вік на казки більше орієнтований.
tropik485• 14 июля 2018
Казки Ельфики читали? Це казкотерапія, в основному звісно для дорослих, але і дітям деякі теми дуже корисно почути.
anfisapetrowna• 14 июля 2018
Алые паруса может быть. А сколько дочке?
anfisapetrowna• 14 июля 2018
Может из творчества графини де Сегю́р посмотрите.
Фризе• 14 июля 2018
Не знаю, якого віку Ваша донечка, але діти зараз дорослішають швидко. Хочу порадити декілька книжок, в них серед іншого, є й про моральне виховання (наприклад, теми про побачення, кохання, випадковий секс, мастурбацію, як захиститися від сексуальних насильників). Матеріал викладено так, щоб це було цікаво дітям та підліткам, також є тести та розділи для батьків.
Ось, посилання: https://www.jw.org/finder?wtlocale=K&pub=yp1&srcid...
https://www.jw.org/finder?wtlocale=K&pub=yp2&srcid...
Також, рекомендую цікаву анімацію на цю тему: https://www.jw.org/uk/біблійні-вчення/підлітки-і-м...
https://www.jw.org/uk/біблійні-вчення/підлітки-і-м...
На тому сайті ми знаходили і досить цікаві мультики, які не тільки розважають, а й вчать.
Нам, у 11 років, це все сподобалося. Мала дивиться залюбки. У книжках ще не всі розділи актуальні, але багато чого вже потрібно, а через пару років знадобиться й інше.
автор Олена Фільченко • 14 июля 2018
доні 4 роки. Тому я кажу саме про казки. Але на майбутнє буди мати на увазі і порекомендовані книжки, дякую!
cherrired• 14 июля 2018
Сучасним дітям потрібна сучасна література.Я багато чого знайшла на Книжковому Арсеналі.
Дуже сподобалися книжки Гжегоша Касдепке( видавництво Урбіно).
Сем Теплін’Казки п,ятихвилинки на добраніч’
У видавництві ’Школа’ багато гарно оформлених книжечок.
автор Олена Фільченко • 15 июля 2018
Ответ дляcherrired
дякую! вже шукаю велику книгу почуттів Г.Касдепке. =)